Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Materiālu instalēšana

Pieņemam pasūtījumus apdares darbiem, sākot no 200 m².

Reaton speciālisti pieņem pasūtījumus materiālu ieklāšanai, santehnikas uzstādīšanai, durvju montāžai un citiem iekšējās un ārējās apdares darbiem objektos, kuru kopējā platība ir, sākot no 200 m². Materiālu ieklāšana ietver visus nepieciešamos sagatavošanas un papilddarbus. Paveiktajam darbam tiek dota 2 gadu garantija.


Pakalpojumu veidi

  1. Jebkura veida grīdas seguma ieklāšana: flīžu un dabīgā akmens ieklāšana, lamināta, parketa, masīvkoka dēļu, linoleja, mīksto grīdas segumu, sporta grīdu un citu segumu ieklāšana. Veicamo darbu komplekss ietver arī grīdas līstu piestiprināšanu, grīdas slīpēšanu vai lakošanu.
  2. Ventilējamo un citu fasāžu sistēmu montāža un apdare.
  3. Sienu apdare: tapešu līmēšana, dekoratīvu sienas segumu ieklāšana, flīzēšana u.c. Veicamo darbu komplekss ietver arī sienas sagatavošanu apdares darbiem.
  4. Iekaramo un nostiepjamo griestu montāža.
  5. Santehnikas uzstādīšana (vannas, dušas kabīnes un sistēmas, izlietnes, WC, bide u.c.).
  6. Darbu komplekss Reaton durvju montāžai — sākot no durvju izmēru noņemšanas un beidzot ar bezmaksas tehnisko apskati gadu pēc durvju nodošanas ekspluatācijā.

Papildus informāciju un atbildes uz Jūs interesējošiem jautājumiem, varat saņemt mūsu celtniecības departamentā, zvanot pa tālruni +371 67 023 766, rakstot uz adresi celtnieks@reaton.lv vai arī Reaton centrālajā birojā Rīgā, adrese: Čiekurkalna 2.līnija 74.