Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Durvju ražotne

Reaton ir viens no vecākajiem un vadošajiem Latvijas privātuzņēmumiem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes koka durvju ražošanu. Sākot savu darbību 1991.gadā, Reaton ir attīstījis durvju ražošanas nozari, izmantojot gadsimtos pārbaudītas tradīcijas, augstākās kvalitātes materiālus un vismodernākās tehnoloģiskās iekārtas nodrošinot vienu no vadošajām vietējā tirgus pozīcijām.

Savas darbības laikā, Reaton ir uzkrājis lielu pieredzi durvju ražošanā un uzstādīšanā, ko apliecina daudzi veiksmīgi realizētie projekti.

Pašlaik mēs piedāvājam vairāk kā 200 durvju modeļus dzīvojamām un sabiedriskām ēkām: iekšdurvis un ārdurvis, ieejas durvis, skaņu izolējošas durvis, ugunsdrošas durvis, bīdāmās starpsienas, kā arī stikla durvis un pastiprinātas drošības durvis.

Mēs piedāvājam īstas durvis – drošības un skaistuma cienītajiem, kuriem tās uzsvērs dizaina projekta individualitāti.

Piedāvāto produktu klāstā ir iespējama apdare ar dabīgā koka finierējumu, plastikātu (HPL) vai krāsojumu. Iekšdurvīm piedāvājam dažādu krāsu un faktūru dekoratīvos stiklus — matētus, tonētus, reljefa, ar facetu vai vitrāžas veida. Durvis komplektējam ar augstvērtīgu furnitūru no Eiropas vadošo ražotāju plašā sortimenta.


Reaton sadarbībā ar vadošajiem Latvijas arhitektiem izveidoja autordurvju kolekciju, kurā ir jūtama autora personība, radošā doma un rokas pieskāriensMēs rūpējamies par to, lai mūsu klienti justos komfortabli, lai viņiem būtu ērti un patīkami izvēlēties, iegādāties un lietot mūsu ražotās durvis. Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu durvju izmēru noņemšanai, montāžai un tehniskajai apskatei. Mūsu ražotajām durvīm tiek dota 24 mēnešu garantija, kā arī nodrošināta garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.