Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Iekšdurvis

Koka durvis

Saga of Normandy
Forte
Piano
Lira
Fūga
Prima
Bolero
Viola
Romance
Opera
Pastorāle
Poēma
Solo
Domino
Strīpas
Studio
Mozaīka
Sonāte
Brīze
Prelūdija
Dolce

Reaton iekšdurvis izgatavo no dabīgās koksnes. Durvju ārējais izskats un to tehniskais raksturojums lielā mērā atkarīgs no tā, kāda ir durvju konstrukcija — vairoga vai rāmja. Rāmja konstrukcijas durvis vizuāli izskatās vieglākas, parasti tām ir klasiskas formas un elegants ārējais izskats. Rāmja konstrukcija dod iespēju izgatavot daudzveidīgus durvju modeļus, kurus var iedalīt divās lielās grupās: pildiņa ar uzliku un gluda pildiņa durvis.

Ir dažādi iekšdurvju veidi: vienviru, divviru un pusotrviru durvis; bīdāmās durvis; durvis bez stikla, durvis ar dekoratīvu stiklu vai vitrāžu; durvis ar dekoratīvām uzliekamām līstēm; durvis ar virslogiem vai sānu logiem; durvis kā stikla starpsienu sastāvdaļa. Iespējami arī dažādi iepriekš minēto elementu apvienojumi, piemēram, durvis ar diviem sānu logiem vai durvis ar sānu logu un virslogu u.t.m.l. Kopumā tiek piedāvāti vairāk kā 200 durvju modeļi.

Durvju kārba un nesošā konstrukcija izgatavotas no skujkoksnes (/W=8-10%/). Virsējais durvju vērtnes slānis – 3,2 NX-HDF N 12. Apdarei izmantots augstvērtīgas koksnes finierējums un Eiropas vadošo ražotāju laku krāsas izstrādājumi uz ūdens bāzes.

Stikla durvis

Reaton stikla durvis izgatavo no Latvijā ražota stikla. Iespējama visoriģinālāko dizaina ieceru realizācija — pēc klienta pasūtījuma vai dizainera skices uz durvīm var izveidot jebkuru zīmējumu, uzrakstu, siluetu vai citas formas attēlojumu.

Izmēri

Jūs varat izvēlēties durvju modeli kādā no standartizmēriem vai arī pasūtīt individuāla izmēra durvis.

Durvju standartizmēri
Durvju vērtnes platums:
600, 700, 800, 900 mm.
Durvju vērtnes augstums:
2000, 2200, 2300, 2400 mm.
Vērtnes biezums:
durvīm, kas nav augstākas par
2050 mm — 38 mm;
durvīm, kas augstākas par
2050 mm — 48 mm.