Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Īpašas nozīmes durvis

Ugunsdrošas durvis

Ugunsdrošas durvis, galvenokārt, paredzētas sabiedriskām ēkām — viesnīcām, restorāniem, skolām un citiem objektiem, kuriem tiek izvirzītas paaugstinātas ugunsdrošības prasības. Durvju izgatavošanai izmanto speciālas, pastāvošajiem celtniecības normatīviem atbilstošas tehnoloģijas. Ugunsdrošās durvis aizkavē uguns izplatīšanos un degšanu, kā arī nodrošina skaņas izolāciju līdz 36 db.

Ugunsdrošo durvju slēdzenes un viras izgatavotas no materiāla, kas nodrošina ugunsizturīgām konstrukcijām izvirzīto prasību minimālāko pakāpi. Nepieciešamo hermētiskumu nodrošina speciālas ugunsizturīgas blīvgumijas, kas izvietotas pa durvju kārbas perimetru. Nepieciešamības gadījumā, durvis ir iespējams nokomplektēt ar mehānisko slieksni.

Mēs piedāvājam vairākus durvju apdares veidus — dažādus dabīgās koksnes finierējumus vai krāsojumu. Iespējams izgatavot arī ugunsdrošās durvis ar stiklojumu.

Durvju veidi

Vienviru koka durvis (modelis UD-21201) ar minimālo ugunsizturības pakāpi EI 30 (30 minūtes).

Vienviru koka durvis ar stiklu (modelis UD-21140) un minimālo ugunsizturības pakāpi EW 30 (30 minūtes).

Skaņu izolējošas durvis

Skaņu izolējošas durvis ir iekšdurvis ar paaugstinātu skaņas izolācijas pakāpi. Speciālas skaņas izolācijas prasības tiek ievērotas visos durvju izgatavošanas posmos — projektēšanā, ražošanā un montāžā. Durvju funkcionalitāti nodrošina speciāla durvju konstrukcija un izgatavošanas tehnoloģijas, kā arī jaunākie materiāli, kuru kvalitāti apstiprina atbilstoši sertifikāti. Durvju skaņas izolācijas pakāpi pārbauda un apstiprina speciāli testi.

Durvju apdarei piedāvājam dabīga koka (ozola, dižskābarža u.c.) finierējumu vai krāsojumu.

Durvju veidi

Durvis tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma un klasificētas, atbilstoši skaņas izolācijas līmenim: 1.klase — 32 db, 2.klase — 36 db, 3.klase — 40 db.