Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Materiāli

Dabīga koka finierējumsKlientu izvēlei ir pieejami finierējumi no ozola, dižskābarža, oša, bērza, tanganikas vai jebkura cita koka. Visus finierējuma veidus iespējams beicēt 16 dažādos toņos. Finierējuma tonis uz durvju plaknes var atšķirties atkarībā no gaismas leņķa, kā arī beicējuma un dabīgā koka savstarpējās mijiedarbības. Tieši šis faktors piešķir katram finierējumam īpašu vērtību — ikvienas durvis ar dabīgā koka finierējumu ir individuālas un neatkārtojamas.


PlastikātsGludām durvīm mēs piedāvājam praktisku un mūsdienīgu apdares materiālu — vairāk kā 2000 veidu dekoratīvā plastikāta HPL (High Pressure Laminate) no tādiem pazīstamiem ražotājiem, kā FORMICA, DUROPAL, PFLEIDERER un citiem. Plašais sortiments dod iespēju izvēlēties piemērotu krāsu un faktūru jebkura interjera koncepcijai. Durvis ar lamināta pārklājumu visbiežāk tiek izmantotas sabiedriskās ēkās, sevišķi tādās, kā viesnīcas, slimnīcas un skolas.


KrāsojumsDurvis iespējams nokrāsot jebkurā no NCS vai RAL toņiem. Izvēlēties un pieņemt lēmumu Jums palīdzēs Reaton durvju ražotnes profesionālie pārdevēji — konsultanti.