Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Vēsture

Durvju ražotne dibināta 1991.gadā, Reaton īpašniekiem atpērkot padomju armijai piederošo zemes gabalu un galdniecības cehu Rīgā, Krustabaznīcas ielā 4A. To arī var uzskatīt par sākumu veiksmīgai uzņēmējdarbībai un dinamiskai attīstībai līdz šodienas līmenim.


Ražošanas attīstība balstīta uz gadsimtos pārbaudītām tradīcijām, augstākās kvalitātes materiāliem un jaunākajām tehnoloğijām.

Ražotnes pastāvēšanas laikā tā vairākkārt rekonstruēta, paplašināta un modernizēta, radot laikmeta prasībām un ražotnes nākotnes plāniem atbilstošu kompleksu. Sākotnēji ražošanas jaudas deva iespēju ražot apmēram 30 durvis mēnesī. 1996.gadā sākās jauns uzņēmuma darbības attīstības cikls un gada laikā ražošanas jauda tika palielināta gandrīz par 900%, kā rezultātā Reaton ražoja jau 250 durvis mēnesī.

Paralēli ieguldītajām investīcijām tehnoloģiju jomā, tika radīti jauni, modes un dizaina tendencēm atbilstoši durvju dizaina modeļi. 2005.gadā Reaton durvju ražotne ir ne tikai viens no lielākajiem durvju ražotājiem valstī ar stabilām tirgus pozīcijām savā nozarē, bet tiek uzskatīta arī par durvju modes noteicēju Latvijā.

2007.gadā, investējot ap 1 500 000 Ls, tika veikta ievērojama ražotnes rekonstrukcija un tehnoloğiju modernizācija, rezultātā nodrošinot iespēju ražot līdz 2000 durvīm mēnesī.

Reaton durvju ražotne pieņem gan individuālus durvju pasūtījumus, gan nodrošina durvju izgatavošanu dažādu projektu komplektācijai.