Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Ekspluatācijas noteikumi, instrukcijas, garantija

1. Durvis drīkst transportēt un uzglabāt tikai horizontālā stāvoklī, hermētiskā iepakojumā, starp durvīm ir jābūt starplikām. Kravai ir jābūt labi nostiprinātai, atbilstoši pārvadāšanas noteikumiem.

2. Lai izvairītos no durvju deformācijas, tās jāuzglabā horizontālā stāvoklī uz paliktņiem, kas izslēdz durvju vērtnes ieliekšanos un vērpšanos. Telpas temperatūra no +10 C līdz +30 C un relatīvais mitrums no 40% līdz 60%.

3. Durvīm, kas paredzētas ekspluatācijai iekštelpās, jānodrošina telpas temperatūra no +10o C līdz +30o C un relatīvo mitrumu no 40 % līdz 60 %.

4. Ārdurvis un ārdurvju blokus atļauts montēt tikai zem jumtiņiem, kuri nodrošina aizsardzību pret nokrišņiem un tiešiem saules stariem.

5. Durvju montāža ir kategoriski aizliegta pie neatbilstošiem telpas klimatiskajiem apstākļiem.

6. Aizliegts uzstādīt durvis pirms apmešanas un špaktelēšanas darbu veikšanas.

7. Uzmanību! Durvju montāžu un uzstādīšanu noteikti jāveic kvalificētam speciālistam. Iekšdurvju montāžas, uzstādīšanas instrukcijas neievērošana un nekvalificētas darbības var radīt neatgriezeniskus durvju konstrukcijas bojājumus, kas izslēdz iespēju saņemt garantijas pakalpojumus.

8. Gadījumā, ja durvju montāžas laikā uz durvīm nokļūst montāžas putas, tās nedrīkst tīrīt svaigas un ar ķīmiskām vielām. Ir jānogaida kamēr putas sacietē un tad saudzīgi jānotīra.

9. Telpās, starp kurām durvis ir uzstādītas, nav ieteicams uzturēt krasi atšķirīgu gaisa temperatūru un mitrumu, kā arī durvis nav ieteicams uzstādīt tuvāk par 0.5 metriem no siltuma avota.

10. Durvis jāsargā no mehāniskiem bojājumiem, netīrumiem un ūdens, kā arī no saskarsmes ar karstiem priekšmetiem un ķīmiski aktīvām vielām.

11. Lai izvairītos no durvju krāsas izmaiņām to ekspluatācijas laikā, vēlams novērst tiešu saules staru iedarbību.

12. Ekspluatācijas laikā durvis jālieto saudzīgi. Lai nesabojātu durvis, furnitūru un/vai to konstrukciju, atverot un/vai aizverot durvis, tās jātur un jāver aiz durvju roktura līdz brīdim, kad durvis ir pilnībā aizvērušās un ir nofiksējusies durvju slēdzenes mēlīte. Durvis nedrīkst atstāt atvērtā stāvoklī, ja starp telpām, kur tās atrodas, ir caurvējš. Aizliegts durvis nofiksēt atvērtā stāvoklī ar tam nepiemērotiem palīglīdzekļiem-ķīļiem, smagiem priekšmetiem utml., jo šāda veida priekšmeti un to pielietošana var neatgriezeniski sabojāt durvis, furnitūru un/vai to konstrukciju.

13. Durvju kopšanu veikt ar ūdenī samitrinātu kokvilnas lupatiņu, vai speciāliem mēbeļu kopšanas līdzekļiem, kas nesatur šķīdinātājus. Kategoriski aizliegts durvju kopšanai izmantot pastas vai abrazīvus mazgāšanas līdzekļus (piemēram – trauku mazgājamos līdzekļus, veļas pulverus u.c.).

14. Kategoriski aizliegts uz durvju vērtnes, kārbas, apmalēm un citām komplektējošām detaļām līmēt jebkādas lentas, skočus utml. izstrādājumus! 15. Durvju garantija darbojas tikai tādā gadījumā, ja tiek ievēroti visi transportēšanas, uzglabāšanas, montāžas, apkopes un ekspluatācijas noteikumi.