Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Ugunsdrošas durvis

 1. Pielietojums: durvis paredzētas ekspluatācijai iekštelpās ar gaisa temperatūru +10°C līdz +28°C un mitrumu 40-60%.
 2. Uzglabāšana un transportēšana: durvis jāuzglabā telpās, kuru temperatīra nav zemāka par +10°C un gaisa mitrums nepārsniedz 60%; jāizvairās no mehāniskiem bojājumiem, netīrumiem, mitruma, atmosfēras nokrišņu un tiešu saules staru ietekmes.
 3. Uzstādīšana: uzstādot durvis, nedrīkst pieļaut mitruma nokļūšanu ugunsdrošā blīvējuma slānī durvju kārbā, apmalē un stiklojumā (pa stikla perimetru).
 4. Tīrīšana: durvju apdarei izmantoti uz ūdens bāzes veidoti materiāli, tāpēc to virsmas tīrīšanu ieteicams veikt ar mīkstu, mitru audumu, izmantojot 25% mazgājamā līdzekļa šķidrumu, kas nesatur ķīmiskas vielas un atšķaidītājus.
 5. Atjaunošana: durvju vērtnes un kārbas atjaunošanai aizliegts izmantot ugunsnedrošus laku un krāsu materiālus.
 6. Remontdarbi: pirms telpas remontdarbiem vai durvju konstrukcijas bojājumu novēršanas ieteicams konsultēties ar Reaton durvju ražotnes speciālistiem.
 7. Garantijas: ražotājs garantē durvju konstrukcijas ugunsizturības pakāpi 30 minūtes, ar nosacījumu, ja ievērota durvju uzglabāšanas, transportēšanas, uzstādīšanas, ekspluatācijas un kopšanas instrukcijas nosacījumi.

Ugunsdrošu durvju montāža

 1. Durvju montāžu jāveic telpās ar tīru grīdu, gruntētām sienām un krāsotiem griestiem vai pēc pilnīgas telpas apdares, kas veikta atbilstoši ugunsdrošības un pastāvošo celtniecības normu prasībām.
 2. Durvju kārbu jānostiprina ar kokskrūvēm un stiprinājuma detaļas vienmērīgi jāizvieto kārbas statņa garumā (ne retāk kā ik pa 600 mm).
 3. Sprauga starp durvju kārbu un sienu nedrīkst būt lielāka par 20 mm – to aizpilda ar nedegošu materiālu (piemēram, montāžas putām “Soudafoam FR”), kas nodrošina nepieciešamo ugunsizturības pakāpi.
 4. Sprauga starp durvju vērtni un kārbu nedrīkst pārsniegt 2,5 mm, bet starp vērtni un slieksni – 3,5 mm.
 5. Durvju pašaizvērēja uzstādīšanu jāveic atbilstoši montāžas shēmai, ko nodrošina katra konkrētā aizvērēja ražotājs. Pareizi uzstādītam pašaizvērējam jānodrošina durvju aizvēršanās bez papildus piepūles.
 6. Pēc durvju roktura montāžas jāpārliecinās par slēdzenes mehānisma darbību – lai to izdarītu, jānodrošina tā brīvgaita.
 7. Pirms uzstādīšanas pārbaudīt speciālā un profila blīvējumu komplektāciju un kvalitāti. Uzstādot blīvējumus, pievērst uzmanību, lai pa perimetru un savienojumu vietās neiekļūtu netīrumi, kā arī neveidotos blīvējuma pārrāvumi un plaisas.