Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Pārtika un delikateses

Reaton pārtikas produktu tirdzniecības departaments savu darbību sāka 1993. gadā. Jaunais uzņēmuma darbības virziens attīstījās dinamiski strauji un jau vairāk kā 10 gadus Reaton ieņem stabilas Latvijas tirgus līdera pozīcijas augstvērtīgu pārtikas produktu tirdzniecības jomā. Kopš 2000.gada Reaton aktīvi darbojas arī ārzemju tirgos, nodrošinot kompleksas produkcijas piegādes Lietuvas un Igaunijas lielveikaliem, restorāniem, viesnīcām un kafejnīcām.

Galvenie departamenta darbības virzieni:

  • Augstas kvalitātes pārtikas produktu un delikatešu imports un distribūcija.
  • Pārtikas produktu vairumtirdzniecība restorāniem un mazumtirdzniecības tīkliem.
  • Pārtikas produktu ražošana un iepakošana.
  • Loģistikas pakalpojumu sniegšana - pārtikas produktu uzglabāšana un piegāde.
  • Augstas kvalitātes pārtikas produktu un delikatešu mazumtirdzniecība - Gastronome.
  • Gastronome restorāni un banketu apkalpošana.

Reaton sortimentā ir vairāk kā 2400 pārtikas produktu un delikatešu

Starp mūsu sadarbības partneriem ir vadošie ražotāji no divdesmit piecām pasaules valstīm. Mums ir pašiem sava ražotne un produkti ar Reaton Excellent preču zīmi. Mūsu rīcībā ir gaļas un zivju sadalīšanas iekārtas, kā arī vakuuma iepakošanas tehnika.

Mums ir arī vērienīgs noliktavu komplekss un refrižeratoru autotransporta parks pasūtījumu izpildes nodrošināšanai visā Baltijas reģionā

Mēs tiecamies attīstīt un uzturēt ilglaicīgas partnerattiecības ar saviem klientiem, nodrošinot optimālus piegādes nosacījumus, kompleksu apkalpošanu un augstu servisa līmeni. Viens no departamenta galvenajiem uzdevumiem ir — veicināt kvalitatīvu pārtikas produktu patērētāju kultūras attīstību, sniedzot profesionālas konsultācijas saviem klientiem un organizējot izglītojošus seminārus un pasākumus nozares speciālistiem.