Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Sabiedriskās aktivitātes

Sadarbība ar Igaunijas šefpavāru asociāciju

Reaton, darbojoties visu triju Baltijas valstu tirgos, paralēli biznesa interesēm vienmēr pūlējies attīstīt nozari kopumā, ceļot tās vietējo prestižu un starptautisko atpazīstamību.

Igaunijas pārtikas produktu vairumtirdzniecības biznesā HoReCa sektorā Reaton darbojas kopš 2006.gada, kad Tallinā tika atklāta uzņēmuma pārstāvniecība.

Abus pārstāvniecības darbības gadus Reaton atbalsta Igaunijas šefpavāru asociācijas rīkoto nacionālo Jaunā pavāra konkursu, kurā piedalās studenti. Rūpējoties par jaunās paaudzes izglītošanu, uzvarētājiem tiek organizēts braucienu uz Reaton mītnes zemi Latviju, kur viņus sagaida divu dienu ilgas mācības ar teorētiskām lekcijām un praktiskām nodarbībām. Igaunijas nacionālā pavāru konkursa Gada pavārs 2008 no Reaton balvā saņēma izglītojošu ceļojumu uz Reaton partnera- Itālijas pārtikas ražotāja Menu rūpnīcu, kur tiks organizētas lekcijas, semināri un ekskursijas. Igaunijas pārstāvis šajā ceļojumā dosies kopā ar pavāru konkursu uzvarētājiem no Latvijas un Lietuvas, jo arī kaimiņvalstu nacionālie konkursi ir Reaton atbalstīti.

Atbalsts Igaunijas pārstāvja dalībai prestižajā starptautiskajā pavārmākslas konkursā Bocuse d’Or

Reaton klients restorāns Egoist un tā komanda- īpašnieks Dimitrijs Demjanovs un šefpavārs Vladislavs Djatsuks- uzaicināti piedalīties prestižajā starptautiskajā pavārmākslas konkursā Bocuse d’Or. Konkurss notiek 2009.gada janvārī Lionā, Francijā. Tajā piedalās gastronomijas lielvalstis no visas pasaules tikai pēc īpaša uzaicinājuma saņemšanas. Reaton sniedz nopietnu materiālu un morālu atbalstu Igaunijas komandai, lai tā pilnvērtīgi sagatavotos un startētu sacensībās. Tie ir Reaton centieni nest Igaunijas un Baltijas valstu vārdu pasaulē, parādot, ka esam nopietns spēlētājs pasaules augstas klases gastronomijā.