Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Sabiedriskās aktivitātes

Sadarbība ar Lietuvas profesionāļu asociācijām

Reaton, darbojoties visu triju Baltijas valstu tirgos, paralēli biznesa interesēm vienmēr pūlējies attīstīt nozari kopumā, ceļot tās vietējo prestižu un starptautisko atpazīstamību.

Lietuvas pārtikas produktu vairumtirdzniecības biznesā HoReCa sektorā Reaton darbojas kopš 2000.gada, kad Viļņā tika atklāta uzņēmuma pārstāvniecība. Pakāpeniski izveidojušās arī draudzīgas attiecības ar Lietuvas restorānu šefpavāru un konditoru asociāciju.

2008.gadā ar Reaton emocionālu un materiālu atbalstu asociācijai radās iespēja realizēt ilgi lolotu ieceri- rīkot pašiem savu nacionālo pavāru konkursu.

Pirmās vietas ieguvējam Reaton dāvāja iespēju braukt izglītojošā ceļojumā uz sava partnera- Itālijas pārtikas ražotāja Menu rūpnīcu, kur tiks organizētas lekcijas, semināri un ekskursijas. Lietuvas pārstāvis šajā ceļojumā dosies kopā ar pavāru konkursu uzvarētājiem no Latvijas un Igaunijas, jo arī kaimiņvalstu nacionālie konkursi ir Reaton atbalstīti.

Jau vairākus gadus Reaton ir arī profesionāļu asociācijas partneris, regulāri organizējot izglītojošus seminārus Lietuvas pavāru kvalifikācijas celšanai. Tas ir viens no veidiem, kā Reaton dalās savās zināšanās un pieredzē, kas uzkrāta 15 darba gadu laikā, strādājot ar piegādātājiem no visas pasaules.

Lietuvā darbojas arī alternatīva profesionāļu asociācija- Grill & BBQ šefpavāru asociācija. Reaton ik gadu atbalsta asociācijas rīkoto konkursu.