Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Delikatešu veikali Gastronome

Delikatešu tirgus Gastronome (www.mc2.lv/lv/delicatessen/) saviem klientiem piedāvā plašu, svaigu un kvalitatīvu pārtikas produktu sortimentu: apmēram 4500 dažādu nosaukumu produktu no vairāk kā 25 pasaules valstīm.

Produktu tirdzniecība organizēta pēc tirgus principa — šeit nav pašapkalpošanās. Pārdevējs aiz letes labprāt pastāstīs Jums par katras preces izcelsmi, iedos to nogaršot, kā arī sniegs konsultācijas produkta pagatavošanas un servēšanas jomā. Gastronome nodaļās praktiski nav produktu rūpnieciskos iepakojumos. Pircējiem ir lieliska iespēja nogaršot visu, kas tiek pārdots — šim nolūkam pie vairākām nodaļām izvietotas bāra letes. Jūsu komfortam un mūsu produkcijas degustācijai piedāvājam apmeklēt arī Gastronome zālē izvietoto kafejnīcu un restorānu.

Gastronome var iegādāties zivis, jūras produktus, gaļas delikateses, sierus, vīnus, pastu, dažādas garšvielas, maizi, saldumus, uzkodas un mūsu pavāru gatavotos ēdienus

Pirmais delikatešu tirgus Gastronome tika atvērts 2002.gadā interjera un delikatešu centrā mc² Rīgā, Krasta ielā 68a. Pateicoties unikālajai veikala koncepcijai un patīkamajai atmosfērai, Gastronome ātri ieguva gardēžu atzinību un pastāvīgu klientu loku.

Gastronome mc²

Rīga, Krasta iela 68a
Tālr.: (+371) 67019619,
(+371) 26593639

Darba laiki:

Pirmd.-Sestd. 10.30 līdz 20.00
Svētd. 10.30 līdz 17.00