Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Reaton Zelta pavārnīca


Reaton- ikgadējā pavāru konkursa „Latvijas gada pavārs” ģenerālsponsors un ceļojošās balvas „Reaton Zelta pavārnīca” iniciators.

Daudznozaru uzņēmuma Reaton Pārtikas produktu departaments darbojas Latvijas tirgū jau 20 gadus. Vēlamies šo gadu laikā uzkrāto pieredzi un zināšanas izmantot jaunās pavāru paaudzes izaugsmes veicināšanai.

Mūsuprāt, tieši Reaton starptautiskā pieredze un reputācija pavārmākslas pasaulē nosaka mūsu uzņēmuma atbildības sajūtu par nozares attīstību Latvijā. Strādājam, lai uzlabotos pavāru sniegums un cilvēku izpratne par ēšanas kultūru. Faktori, kas nodrošinājuši mūsu veiksmi Latvijas tirgū, ir novatoriski risinājumi un drosme tos realizēt. To pašu sagaidām arī no jaunās pavāru paaudzes.

Balvas piešķiršanas filozofija balstīta mūsu pieredzē. Ikdienā strādājot un apzinoties, kas veido restorāna piedāvājuma vērtību, vairums restorānu īpašnieku izvēlās Reaton un pauž savu lojalitāti jau ilgus gadus.

Jaunajiem pavāriem ir jābūt motivācijai, lai viņu prasmes augtu un lai ar laiku Latvijā būtu konkurēt spējīgi pavāri, ar labu reputāciju tirgū, kurā strādā arī Reaton, visā Baltijā un aiz tās robežām.

Ik gadu pasniedzot galveno nozares balvu – Reaton Zelta pavārnīcu, mūsu uzņēmums vēlas demonstrēt kādu būtisku īpašību – partnerības sajūtu. Tā ir savstarpēja uzticība starp Reaton, pavāriem un restorānu īpašniekiem.