Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

HoReCa sektors

Reaton pārliecinoši ieņem vadošās pozīcijas augstvērtīgu pārtikas produktu piegādes jomā sektora HoReCa speciālistiem. Mēs apkalpojam vairāk kā 3000 viesnīcas un sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Starp mūsu klientiem ir viesnīcu tīkls Radisson, kā arī Hotel De Rome un Hotel Grand Palace, restorāns Vincents, Rozengrāls, Bergs, Rīga Catering Serviss, Čilli Pizza, Pedro Pica, Rīgas Banketu Serviss un daudzi citi.

Saviem klientiem mēs piedāvājam kompleksas un pastāvīgas augstvērtīgu pārtikas produktu un delikatešu piegādes. Ar mūsu produktu sortimentu Jūs varat iepazīties sadaļā Produkcijas katalogs.


Svaigi jūras produkti, gaļas izstrādājumi un franču delikateses

Pateicoties profesionālajai pieredzei un attīstītajai loģistikas sistēmai, mums ir iespēja izveidot unikālu sortimentu un nodrošināt tādu piegāžu shēmu, kas atbilst katra klienta individuālām prasībām.

Nozares profesionāļiem mēs regulāri organizējam tematiskus seminārus un praktiskus treniņus. Gada laikā notiek 6—8 semināri, kuros piedalās vairāk kā 250 restorāni. Katru februāri Reaton Latvijā un Lietuvā organizē, t.s., „Reaton profesionāļu dienas”, kurās piedalās vairāk kā 800 pārstāvju no dažādiem restorāniem, kafejnīcām un bistro.