Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Mazumtirdzniecības veikaliem

Reaton sniegtās sadarbības priekšrocības novērtējuši praktiski visi lielie pārtikas produktu veikalu un supermārketu tīkli Baltijas valstīs.


Mūsu klienti ir Stockman, RIMI Baltic, Maxima, SKY Baltija, Prisma, IKI, Elvi, Top, Selver un daudzi citi.

Veikaliem un supermārketiem mēs piedāvājam kvalitatīvu pārtikas produktu sortimentu no dažādām pasaules valstīm: visplašāko svaigo zivju un jūras produktu izvēli Latvijā, tradicionālu un eksotisku dzīvnieku gaļu un gaļas delikateses, plašu siera sortimentu, saldētus dārzeņus un augļus, plašu augstvērtīgas pastas izvēli, izcilas kvalitātes eļļu cepšanai un salātiem, franču maizi un citus miltu izstrādājumus, saldumus u.c.

Visi produkti tiek uzglabāti mūsdienīga aprīkojuma noliktavās, katram produktam atbilstošā temperatūras režīmā.

Pateicoties profesionāli attīstītajai loģistikas sistēmai, mums ir iespēja izveidot unikālu pārtikas produktu sortimentu un nodrošināt piegāžu shēmu atbilstoši katra klienta individuālajām vēlmēm. Mūsu rīcībā esošais pārtikas produktu ražošanas, pārstrādes un iepakošanas cehs dod iespēju vairāk uzmanības veltīt katra pasūtītāja specifiskām vajadzībām. Mūsu klienti pamatoti novērtē Reaton augsto servisa līmeni un sniegto pakalpojumu kompleksu.