Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Interjers un apdares materiāli

Reaton ir ilggadējs un stabils Latvijas tirgus līderis kvalitatīvu apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu mazumtirdzniecībā, ka arī piedāvā optimālu materiālu komplektāciju celtniecības projektiem.

Aicinām Jūs apmeklēt un iepazīt plašo apdares materiālu, mēbeļu un interjera priekšmetu klāstu mūsu tirdzniecības vietās, kur pieredzējuši un zinoši darbinieki, iepazīstinās Jūs ar jaunākajām pasaules tendencēm un iespējām, kā arī piemeklēs Jums piemērotākos materiālus. Pašlaik pircēju izvēlei tiek piedāvātas divas tirdzniecības vietas Rīgā (Arhitektūras un celtniecības centrs Reaton, Čiekurkalna 2.līnija 74 un interjera un delikatešu centrs mc² Krasta ielā 68a) ar kopējo tirdzniecības platību 10 220 m2.

arhitektūras un celtniecības centrs Reaton  interjera un delikatešu centrs mc²

Piedāvājam iepazīties ar mūsu daudzveidīgo piedāvājumu, augsto kvalitāti un iespējām sekojošās preču grupās:

- apdares materiāli (flīzes, grīdas segumi, tapetes, santehnika, Reaton durvis, kāpnes, griesti, dizaina radiatori)

- interjers (mēbeles: mājai un dārzam, apgaismojums, interjera priekšmeti, galda servēšana, virtuves piederumi, mājas tekstils, audumi)

- cits (fasādes, sporta grīdas segumi)

Mūsu misija ir apmierināt visprasīgāko klientu vēlmes un individuālas vajadzības piedāvājot pasaulē atzītus un pieprasītus zīmolus no vadošajiem Eiropas ražotājiem.

Mēs cienām mūsu ilggadējos sadarbības partnerus – arhitektus un dizainerus, kā arī orientējamies uz ciešu savstarpēju sadarbību, patstāvīgi izvirzot sev visaugstākās kvalitātes prasības.

Mēs strādājam Jums –
Personībām ar augstām dzīves kvalitātes prasībām.