Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

FasādesFasādes apdare var būt gan funkcionāla nepieciešamība ar mērķi ietaupīt siltumenerģijas zudumu, gan arī aizsargājošs un dizainiski estētisks risinājums vai noformējums.
Reaton piedāvā


Reaton ir plaša pieredze atbilstošu fasāžu darbu materiālu izvēlē un piegādē, kā arī daudzveidīga un ievērojama pieredze celtniecības jomā realizējot ievērojamu skaitu projektus fasāžu apdarē. Reaton uzkrāta pieredze veido sapratni par to, ka fasādes ir individuāls ēkas projekts ar savām individuālām celtniecības objekta prasībām, specifiku un noformējuma nepieciešamību. Par mūsu pieredzi liecina vairāki Rīgā zināmi un realizēti projekti, kā piemēram, tirdzniecības centrs ALFA - kinoteātris CINAMON, tirdzniecības centrs PANORAMA PLAZA, viesnīca Reval Hotel Latvia, daudzdzīvokļu māja ASTRA LUX, Rīgas Centrālās dzelzceļa stacija - tirdzniecības centrs ORIGO un daudzi citi.

Galvenās līnijās izšķir sekojošus fasāžu veidus: Ventilējamās fasādes, Stikls un Apmetums.

Ventilējamās fasādes ir mūsdienīgs risinājums gan jauniem arhitektūras objektiem, gan veco ēku restaurācijai. Tās paaugstina ārsienu siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašības, kā arī palīdz cīnīties ar kondensātu. Apdares materiālu daudzveidība paver plašas iespējas pārdrošāko arhitektu un dizaineru ideju realizēšanai. Ventilējamās fasādes kalpo ilgi un neprasa īpašu apkopi. Montāžas darbus var veikt jebkurā gada laikā. Pastāv iespēja aizvietot atsevišķas apdares daļas neveicot visās fasādes restaurāciju.

Tomēr, iesakām ventilējamās fasādes ierīkošanu uzticēt profesionāļiem, jo tikai tad fasāde Jūs priecēs vismaz 30 gadus. Vairāk par ventilējamām fasādēm uzziniet šeit.Stikls. Fasādes apdare ar stiklu ir viens no veidiem, kā ēku padarīt mūsdienīgāku un modernāku. Lai sasniegtu izcilus ekspluatācijas un estētiskos risinājumus, piedāvājam apvienot ventilējamās fasāžu apdares ar stiklu. Fasādes stikla krāsu un formu diapazons ir visplašākais, tādēļ šo apdares materiālu ir iecienījuši un izmanto dizaineri un arhitekti.

Fasādes stiklu var krāsot ar īpašu krāsu - stikla emalju, kas ļauj dizaineriem un arhitektiem stikla fasādi ieturēt vienotā stilā pat tad, ja pārsegumu zonā tiek izmantoti necaurspīdīgie stikli. Vairāk par mūsu projektiem uzziniet šeit.Apmetums. Par vienu no lētākajiem un tradicionālākajiem fasādes apdares veidiem tiek uzskatīts apmetums. To izmanto celtniecībā, kā arī veicot ēkas renovācijas darbus. Dekoratīvie fasādes apmetumi līdz ar fasādes izrotāšanu veic aizsardzības funkcijas, veidojot kārtu, kas ir izturīga pret atmosfēras spiedienu, ultravioleto starojumu un mehāniskiem bojājumiem.
Fasādes apmetums uzlabo ēkas sienu siltumizolācijas īpašības, ka arī sniedz plašas iespējas faktūras un krāsas izvēles ziņā. Piedāvājam energoefektivitātes uzlabošanas darbus. Vairāk par apmetumu uzziniet šeit.


Aicinām Jūs apmeklēt arhitektūras un celtniecības centru Reaton, kur Jūs varēsiet saņemt mūsu kvalificētu speciālistu profesionālas konsultācijas (Tirdzniecības vietas un kontakti).