Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Ventilējamās fasādes


Lielformāta plāksnes

Lielformāta plāksnes projektētājam ļauj izmantot visu savu radošo potenciālu neparastu formu un nestandarta risinājumu radīšanā. Lielais formāts ļauj izvairīties no biežām šuvju līnijām, kā rezultātā uzmanība tiek sakoncentrēta uz vienotas fasādes kompozīcijas uztveri.

Mūsdienu prasībām atbilstošu fasāžu radīšanai, piedāvājam šādus materiālus: šķiedru cementa plāksnes no Eternit (Vācija/Beļģija) un Swisspearl (Šveice), laminētas HPL plāksnes no Fundermax (Austrija) un Abet Laminati (Itālija), bakelīta plāksnes ar nažfiniera virsmu no Prodema (Spānija), aglomerāts no Santa Margherita (Itālija), kā arī akmens masas lielformāta flīzes, biezums 3,5 mm (jaunums Latvijas tirgū!) no Laminam (Itālija) un Levantina (Spānija).


Mūsu realizētus projektus Jūs varat apskatīt šeit.Fasāžu flīzes

Fasāžu flīzes – viens no senākajiem materiāliem, kuru izmanto fasāžu apdarei. Keramiskās fasāžu flīzes piedod ēkai tradicionālu izskatu veidotu klasiskā stilā, ar moderna dizaina elementiem. Akmens masas flīzes ar dažādām struktūrām vai zīmējumiem uz glazētas virsmas ļauj efektīvi izcelt ēkas formas un tās ir pat dažreiz iecienītākas nekā dabīgā akmens apdare.

Mūsu sortimentā ir tādu vadošo ražotāju fasāžu flīzes kā: Imola Ceramica (Itālija), Deustche Steinzeug Keramik (Vācija), CREATON (Vācija), ERGON (Itālija), Pietra Elite (Itālija).


Mūsu realizētus projektus Jūs varat apskatīt šeit.

Dabīgais akmens

Šī materiāla ilgmūžība ir izturējusi laika pārbaudi. Apdare ar dabīgiem materiāliem padarīs cildenāku fasādes izskatu, savukārt, ventilējamās fasādes sistēma ievērojami samazinās tās svaru, kā arī neietekmēs jau radīto fasādes ārējo estētiku. Mēs piedāvājam: marmoru/granītu no JUMA (Vācija) un SAVEMA (Itālija), kā arī dažāda veida akmeņus no Ca D’Oro (Itālija) un Pietra Elite (Itālija).


Aicinām Jūs apmeklēt arhitektūras un celtniecības centru Reaton, kur Jūs varēsiet saņemt mūsu kvalificētu speciālistu profesionālas konsultācijas (Tirdzniecības vietas un kontakti).