Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Vannas istabaVannas istaba – tīrības, miera un harmonijas zona.
Kā izvēlēties vannas istabas aprīkojumu?


Lai Jūs varētu pareizāk veikt savas vannas istabas iekārtošanu un nokomplektēšanu, kā arī nekļūdīgi izvēlēties Jums piemērotāko sortimentu, piedāvājam iepazīties ar bukletiem, kuros Jūs varēsiet atrast atbildes uz pašiem svarīgākajiem jautājumiem.Lejupielādēt bukletu1.46 MB

Šim izdevumam ir viens mērķis: palīdzēt Jums nekļūdīgi realizēt iecerēto un veikt kompetentu izvēli no šodienas plašā piedāvājuma klāsta.

Ar ko sākt un kādā secībā veikt vannas istabas komplektāciju? Kādas ir jaunākās tendences un iespējas Jūsu komfortam? Ko nozīmē produktu klasifikācija un kā tā ietekmē cenu un kas jāņem vērā iegādājoties un uzstādot santehniku?

Atbildes uz visiem šiem un daudziem citiem jautājumiem Jūs atradīsiet šajā bukletā.Lejupielādēt bukletu1.55 MB

Šī izdevuma mērķis - palīdzēt Jums orientēties vannu, dušas kabīņu un maisītāju plašajā sortimentā, lai Jūs varētu maksimāli precīzi noformulēt Jūsu vēlmes un realizēt tās.

Bukleta ietvaros Jūs uzzināsiet par vannu un dušas kabinu materiāla, formas un komforta pakāpes izvēles iespējām.

Jūs uzzināsiet par to, kādi faktori ietekmē šo izstrādājumu cenu, kas jāņem vērā to iegādes, uzstādīšanas un ekspluatācijas procesā, kā arī iegūsiet citu noderīgu informāciju.

Mēs strādājam Jums –
Personībai ar augstām dzīves kvalitātes prasībām.

Reaton piedāvā


Jau vairāk nekā divdesmit gadus Reaton sadarbojas ar vadošajiem vannas istabu iekārtu ražotājiem no Vācijas, Itālijas, Francijas un citām valstīm. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet produktus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes un dizaina standartiem, tādus kā Hansgrohe, Villeroy&Boch, Dornbracht, Teuco, TOTO, Ideal Standard, Cristal&Bronze, Jorger, Traditional Bathrooms, Nicolazzi, Jado, Volevatch, Burgbad, Duravit, Hoesch, Ceramica Globo, Huppe u.c.

Mēs piedāvājam pilnu produktu klāstu vannas istabas iekārtošanai - no augstas kvalitātes keramikas santehnikas (Ideal Standard, TOTO, Traditional Bathrooms, Ceramica Globo, Villeroy&Boch, Duravit, Teuco, Burgbad) un stilīgiem aksesuāriem (Zierath, Ideal Standard, Ceramica Globo, Burgbad, Villeroy&Boch, Duravit) līdz mājas saunām un SPA baseiniem (Teuco, Ideal Standard, Villeroy&Boch, Duravit, Hoesch).

Mēs varam apmierināt visprasīgāko klientu vajadzības, piedāvājot gandrīz jebkuru stilistisku risinājumu, nodrošinot Jūsu vannas istabu ar visu nepieciešamo aprīkojumu, kā arī veikt tā uzstādīšanu.


Aicinām Jūs apmeklēt mūsu vannas istabu iekārtu ekspozīcijas arhitektūras un celtniecības centrā Reaton, kā arī interjera un delikatešu centrā mc² (Tirdzniecības vietas un kontakti).