Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

DurvisDurvis ir organiska interjera sastāvdaļa, kuras uzdevums ir savienot telpas, kā arī tā var piešķirt dizaina projektam individualitāti.
Reaton piedāvā


Reaton ir viens no vecākajiem un vadošajiem Latvijas privātuzņēmumiem, kas nodarbojas ar augstas kvalitātes koka durvju ražošanu.

Mēs piedāvājam vairāk kā 200 durvju modeļus dzīvojamām un sabiedriskām ēkām: iekšdurvis un ārdurvis, ieejas durvis, skaņu izolējošas durvis, ugunsdrošas durvis, bīdāmās starpsienas, kā arī stikla durvis un pastiprinātas drošības durvis.

Piedāvāto produktu klāstā ir iespējama apdare ar dabīgā koka finierējumu, plastikātu (HPL) vai krāsojumu. Iekšdurvīm piedāvājam dažādu krāsu un faktūru dekoratīvos stiklus — matētus, tonētus, reljefa, ar facetu vai vitrāžas veida. Durvis komplektējam ar augstvērtīgu furnitūru no Eiropas vadošo ražotāju plašā sortimenta.

Mēs piedāvājam pakalpojumu kompleksu durvju izmēru noņemšanai, montāžai un tehniskajai apskatei. Mūsu ražotajām durvīm tiek dota 24 mēnešu garantija, kā arī nodrošināta garantijas un pēcgarantijas apkalpošana.

Reaton sadarbībā ar vadošajiem Latvijas arhitektiem izveidoja autordurvju kolekciju, kurā ir jūtama autora personība, radošā doma un rokas pieskāriens.

Mēs strādājam Jums –
Personībai ar augstām dzīves kvalitātes prasībām
.


Aicinām Jūs apmeklēt mūsu durvju ekspozīcijas un Latvijas arhitektu radīto autordurvju kolekciju - arhitektūras un celtniecības centrā Reaton, kā arī interjera un delikatešu centrā mc², un iepazīties ar mūsu plašu piedāvājumu klāstu (Tirdzniecības vietas un kontakti).