Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Grīdas segumiGrīda ir interjera dizaina sastāvdaļa un telpas funkcionālais pamats.
Kā izvēlēties grīdas segumu?
Lejupielādēt bukletu2.3 MB

  • Ar ko sākt grīdas seguma izvēli?
  • Kad labāk piemērots parkets un kad - lamināts?
  • Kādi ir parketa un lamināta veidi, priekšrocības un trūkumi?
  • Ko nozīmē grīdas segumu klasifikācija un kā tā ietekmē cenu?
  • Kam jāpievērš uzmanība, ieklājot parketu vai laminātu?

Šajā bukletā Jūs atradīsiet atbildes uz aktualākajiem jautājumiem, kas tika minēti augstāk, kā arī citu vērtīgu informāciju, kas iegūta vairāk kā 20 gadus ilgā Reaton profesionālā pieredzē.

Mēs strādājam Jums –
Personībai ar augstām dzīves kvalitātes prasībām
.


Reaton piedāvā


Reaton ir vadošais grīdas segumu tirgotājs Latvijā. Pie mums Jūs varat iegādāties jebkuru grīdas seguma veidu - parketu, paklājus, laminātu, PVH/ linoleju no slavenākajiem un atpazīstamākajiem grīdas segumu ražotājiem pasaulē, kas lepojas ar savu preču kvalitāti un vēsturi.

Ja Jums ir nepieciešamas kvalitatīvas ozola vai eksotisko koku grīdas, tad mēs piedāvājam masīvkoka parketu, vairoga parketu, dēlīšu parketu, bambusa parketu, māksliniecisko parketu, kas pats par sevi jau ir mākslas darbs ar savu vēsturi un noskaņu.


Mūsu plašajā preču sortimentā tiek piedāvātas koka grīdas no sekojošiem ražotājiem: Admonter, Solidfloor, Tarkett, Boen, Premier Parquet, Design Parquet, Parador, STP, Positive Interior, Tilo, Golvabia, Magic Floors, Moso, Morava Wood.

Gribat baudīt brīnišķīgus skatus atpūšoties uz balkona vai terases – lieti noderēs mūsu terases dēļu piedāvājums no Tilo, Magic Floors, Admonter, Design Parquet u.c.

Ja Jūsu izvēlētais grīdas segums ir lamināts, tad mēs Jums piedāvājam brīnišķīgus mūsdienīgus dizaina risinājumus no Alloc, Tarkett, STP.

Ja tīkamāks Jums škiet paklājs ofisam vai mājai, tad laipni lūdzam vilnas, zīda, bambusa, kokosa, sizala, poliamīda paklāju paradīzē , kur ir paklāji jebkuros izmēros un krāsu toņos no Anker, Halbmond, Balta, Modulyss, Edel, Aristos Interior, Tasibel, Creatuft, Egge, Lano, Westex.

Praktiskākas izvēles gadījumā biroja un ofisa telpām piedāvājam PVH vai dabīgo linoleju no Tarkett, Forbo.

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu grīdas segumu ekspozīcijas arhitektūras un celtniecības centrā Reaton, kā arī interjera un delikatešu centrā mc², un iepazīties ar mūsu plašu piedāvājumu klāstu (Tirdzniecības vietas un kontakti).