Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Dizaina radiatori
Izveidojiet siltuma un komforta atmosfēru Jūsu mājās.

Mūsdienīgs radiators vai dvieļu žāvētājs, papildus tā galvenajai funkcijai – telpas apsildīšanai vai žāvēšanai, ir arī interjera neatkarīgs elements un svarīga dizaina sastāvdaļa.
Reaton piedāvā


Jau vairāk nekā divdesmit gadus Reaton sadarbojas ar vadošajiem dizaina radiatoru un dvieļu žāvētāju ražotājiem no Vācijas, Itālijas, Beļģijas un citām valstīm.

Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet produktus, kas atbilst visaugstākajiem kvalitātes un dizaina standartiem, no tādiem ražotājiem kā Zehnder, Vasco, Margaroli, Antrax, Cordivari, u.c.

Mēs piedāvājam pilnu produktu klāstu, kas ir nepieciešams siltuma un mājīguma atmosfēras radīšanai Jūsu mājās.

Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet radiatorus viesistabu, priekšnamu, guļamistabu un citu telpu iekārtošanai, kā arī dvieļu žāvētājus vannas istabas iekārtošanai.

Mēs varam apmierināt visprasīgāko klientu vajadzības, piedāvājot gandrīz jebkuru stilistisku risinājumu, nodrošinot Jūsu māju ar visu nepieciešamo aprīkojumu, kā arī veikt tā uzstādīšanu.

Mēs strādājam Jums –
Personībai ar augstām dzīves kvalitātes prasībām.


Aicinām Jūs apmeklēt mūsu vannas istabu iekārtu ekspozīcijas arhitektūras un celtniecības centrā Reaton, kā arī interjera un delikatešu centrā mc2 un iepazīties ar mūsu piedāvājuma daudzveidību (Tirdzniecības vietas un kontakti).