Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Kāpnes

Kāpnes vienlaicīgi ir gan mākslas darbs, gan sarežģīta arhitektoniska konstrukcija

Pareizi izvēlētas kāpnes ir telpas ekonomija, skaistums un drošība. Pateicoties kāpņu materiālu un formu daudzveidībai, iespējami visdažādākie risinājumi, kuros kāpnes kā funkcionāls un dekoratīvs stila elements, papildina un akcentē interjera dizaina ieceri.

Kāpnes Albini & Fontanot ir ideāls tehnoloģiju un mākslas apvienojums. Izmantojot jaunākās tehnoloģiju iespējas, itāļu konstruktori un dizaineri piedāvā oriģinālus vizuālos risinājumus. Viena no aktuālākajām Albini & Fontanot tendencēm ir dažādas izcelsmes materiālu, piemēram, metāla un koka, apvienojums. Īpaši moderni šodien ir apvienot gaiša toņa koku ar tumšas krāsas metālu. Piemēram, kāpnes, kas izgatavotas no balināta ozola un tumši sudrabota metāla ar zilganu nokrāsu.

Albini & Fontanot piedāvā gan standarta modeļus, gan pieņem individuālus pasūtījumus kāpnēm, kas izgatavotas no dažādu toņu koka un metāla. Jūsu izvēlei vītņu veida vai parastās kāpnes. Daudzveidīgie dizaina risinājumi kāpņu margām un pakāpienu pagaismojumam dod iespēju atrast labāko risinājumu dažāda stila interjeru veidošanai.

Reaton speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties drošas kāpnes ilgam laikam, sniegs rekomendācijas kāpņu ekspluatācijas un kopšanas jautājumos, kā arī nodrošinās nopirkto kāpņu uzstādīšanu.