Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Flīzes un akmens
Flīzes ir universāls apdares materiāls, bez kura praktiski nav iedomājams neviens mūsdienīgs mājoklis vai sabiedriska celtne un kurš pārsteidz ar materiālu, krāsu, formu, izmēru un faktūru daudzveidību.
Lai no plašā flīžu sortimenta izvēlētos Jums piemērotākās flīzes, piedāvājam iepazīties ar bukletu, kurā Jūs varēsiet atrast atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Kā izvēlēties flīzes?
Lejupielādēt bukletu1.5 MB

  • Kādi ir flīžu veidi, ko izvēlēties sienai un kas labāk noderēs grīdai?
  • Kas piemērotāks vannas istabai, virtuvei, priekšnamam un citām telpām?
  • Kas jāņem vērā, izvēloties flīzes baseinam, kāpnēm, terasei vai lodžijai?
  • Ko nozīmē flīžu klasifikācija un kā tā ietekmē cenu?
  • Kam jāpievērš uzmanība, ieklājot flīzes, lai iegūtu vēlamo rezultātu?

Izlasot šo bukletu, Jūs atradīsiet atbildes uz aktuālākajiem jautājumiem, kas tika minēti augstāk, kā arī citu vērtīgu informāciju, kas iegūta vairāk kā 20 gadus ilgā Reaton profesionālā pieredzē.

Mēs strādājam Jums –
Personībai ar augstām dzīves kvalitātes prasībām
.


Reaton piedāvā


Reaton ir daudzgadīgs līderis flīžu tirdzniecībā Latvijā, kas piedāvā plašu augstas kvalitātes flīžu sortimentu no pasaules vadošajām rūpnīcām. Pie mums Jūs varat iegādāties flīzes ar jebkuru funkcionālu pielietojumu un cenu diapazonu. Mums ir pieredze privātos objektos un lielos projektos, tādēļ pie mums Jūs atradīsiet jebkura veida flīzes – gan iekštelpām, gan ārējai apdarei, no pasaules slaveniem ražotājiem.

Ja Jūs meklējat flīzes, keramikas granītu un mozaīku, mēs Jums piedāvājam preces no Itālijas, Spānijas, Portugāles, Vācijas, Lielbritānijas, Polijas, Čehijas, tādu pazīstamu ražotāju kā Imola Ceramica, Fap Ceramiche, Gardenia Orchidea, Refin, Ceramika Paradyz, Emil Ceramica, SETTECENTO, Ergon, Versace, Appiani, Villeroy&Boch, H&E Smith, Rako, Deutsche Steinzeug, Agrobbuchtal, Cinca, Bisazza, Mosaico+.


Mūsu plašajā sortimentā Jūs atradīsiet arī dabīgo akmens, dekorus un marmora mozaīku, tostarp arī roku darbu, no IConci, Sarto, Akros, Mаriotti&Figli, Via, Mosaic del Sur, Juma, Santa Margherita, Gianni Gaiti.

Flīžu izmantošana interjerā dod daudz radošu iespēju, ar kuru palīdzību Jūs varat brīvi izpausties, pēc saviem ieskatiem, apvienojot neparastas krāsas, radot oriģinālas dekoratīvas kompozīcijas un lieliskus darbus, kas priecēs Jūs gadiem ilgi.

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu flīžu ekspozīcijas arhitektūras un celtniecības centrā Reaton, kā arī interjera un delikatešu centrā mc2, un iepazīties ar mūsu piedāvājuma dažādību, kā arī ar jaunām pasaules tendencēm (Tirdzniecības vietas un kontakti).