Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Tapetes
Tapetes – svarīgs interjera elements, kas rada noskaņu un veido kopīgu iespaidu par telpu.Lai no plašā tapešu sortimenta izvēlētos Jums piemērotāko tapešu veidu, piedāvājam iepazīties ar bukletu, kurā Jūs varēsiet atrast atbildes uz pašiem svarīgākajiem jautājumiem.

Kā izvēlēties tapetes?
Lejupielādēt bukletu2.1 MB

Šī izdevuma mērķis ir palīdzēt Jums orientēties šodienas plašajā tapešu un sienas segumu piedāvājuma klāstā, precīzi noformulēt un nekļūdīgi realizēt savas vēlmes un sapņus neatkārtojamas dzīves vides īstenošanā.

Jūs uzzināsiet, kādi ir tapešu un sienas segumu veidi, kur un kā tos labāk pielietot, kas jauns dizaina jomā un kā optiskie efekti ietekmē telpas ģeometriju, kā aprēķināt pasūtījuma daudzumu, kam jāpievērš uzmanība, ieklājot materiālu, kā arī citu vērtīgu informāciju no Reaton vairāk nekā 20 gadu ilgās profesionālās pieredzes.

Mēs strādājam Jums –
Personībai ar augstām dzīves kvalitātes prasībām
.


Reaton piedāvā


Pateicoties daudzgadīgajai pieredzei, Reaton sadarbojas tikai ar vadošajiem tapešu ražotājiem no Eiropas un ASV, tāpēc mūsu sortimentā Jūs atradīsiet daudzu pasaulē plaši pazīstamu dizaineru darbus, tādu kā Carey Lind, Ronald Redding, Candica Olson, Stacy Garcia u.c.

Mēs piedāvājam dažāda veida, krāsas, nianses un stila tapetes, tostarp dabīgās tapetes, kas ir izgatavotas no sizala, papīra, bambusa un citiem dabīgajiem materiāliem no York, Rasch Textil, Domus Parati, Texdecor, Texam, Lincrusta, Sangiorgio, Giardini, Rodeka u.c.
Tehnoloģisku jauninājumu cienītājiem piedāvājam interesantu risinājumu - tapetes 3D formātā no Marburg Patent Decor, kas padarīs Jūsu interjeru īpaši vienreizēju.

Mūsu sortimentā ir daudzveidīgs foto tapešu piedāvājums no tādiem ražotājiem kā Marburg, Rasch, Atlas un York, kur pat visprasīgākais klients varēs atrast sev tīkamo dizainu. Mēs piedāvājam arī foto tapešu izgatavošanu pēc Jūsu pasūtījuma.

Mūsu klientiem ir lieliska iespēja kombinēt tapetes kopa ar dažādiem aizkaru un mēbeļu audumiem.

Aicinām Jūs apmeklēt mūsu tapešu ekspozīcijas arhitektūras un celtniecības centrā Reaton, kā arī interjera un delikatešu centrā mc², un iepazīties ar mūsu piedāvāto sienas segumu dažādību (Tirdzniecības vietas un kontakti).