Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Mēbeles un aksesuāri dārzam un SPA-zonāmMēbeles dārzam jebkuru āra zonu var padarīt par vēl vienu dzīvojamās platības sastāvdaļu – ar visaugstākajiem komforta rādītājiem, īpašiem dizaina elementiem un jebkuriem laika apstākļiem piemērotiem materiāliem Jūs varat izveidot vietu, kuras sniegtā labsajūta ne ar ko neatšķirsies no ēkas nodrošinātajām iespējām.
Reaton piedāvā


Reaton piedāvā iepazīties ar plašo piedāvājumu mc² (Galleria), kas Jūs pārsteigs ar neskaitāmām opcijām, vislabāko kvalitāti un pasaulslavenu dizaineru autordarbiem no Vācijas, Itālijas, ASV, Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Francijas, Spānijas un Šveices. Uzticieties mūsdienu tehnoloğijām – turpmāk varat neuztraukties par salu, mitrumu vai sauli, jo mūsu piedāvāto zīmolu mēbeles izturēs ikvienu laika apstākļu pārbaudi.

Mēbeļu piedāvājums ietver dažādāko izmēru dīvānus, krēslus, galdus, solus, kāju balstus un pat gultas no koka, metāla, sintētiskajām šķiedrām, plastmasas un stikla.

Jūsu izsmalcinātākajām prasībām atbildīs slaveno zīmolu Dedon, Tuuci, Promemoria, Cane-line, MBM, Alexander Rose, Ego, Emu, Sifas, Royal Botania, Roda, Roberti, Gandia Blasco, Summit, Exteta un Kettal produkti.

Tepat atradīsiet perfektas kvalitātes teltis, nojumes, šūpoles, saulessargus un pat īpaši dārzam piemērotas dušas: Dedon, Tuuci, Cane-line, MBM, Alexander Rose un Glatz piedāvājumā atradīsim Jums vispiemērotākos produktus.

Aksesuāru sortiments ietver dažādu veidu un izmēru krāsnis, grilus un grilpiederumus, dārza lampas un lāpas, puķu podus un paklājus, mēbeļu pārklājus un speciālus kopšanas līdzekļus. Jums tiek piedāvāti Dancook, Weber, Fontana Forni, Lynx, Eform un CasaNova zīmoli.

Esat laipni gaidīti mc² Galleria!
Aicinām Jūs labiekārtot savu dārzu kopā ar mc²! (Kontakti).