Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Mēbeles iekštelpāmMēbeles mājai ir ne tikai svarīgākā interjera sastāvdaļa, bet arī vienlaikus būtiskākais māju sajūtu veidojošais faktors.
Mēs aicinām veidot māju sajūtu atbilstoši Jūsu gaumei un vērtībām – no klasiskā stilā ieturēta interjera līdz pat avangardiskam art deco, no smalku detaļu kombinācijām līdz pat stingrai saskaņotībai ikvienā telpā, no ekskluzīvām ādām līdz pat mūsdienīgam stikla un metāla ansamblim – Jūs atradīsiet jebko mūsu plašajā zīmolu klāstā, kurā pārstāvēti labākie dizaineri no Itālijas, Francijas, ASV, Vācijas, Spānijas, Portugāles, Šveices, Norvēğijas un Lielbritānijas.

Reaton piedāvā


Pie mums atradīsiet mēbeles jebkurai telpai un vajadzībām: piedāvājam mēbeles priekšnamiem un hallēm, guļamistabām, buduāriem un ģērbistabām, dzīvojamai zonai, kabinetiem un bibliotēkām, virtuvēm un ēdamistabām, bērnistabām, atpūtas zonām un mājas kinozālēm.

Klasisko mēbeļu grupā atradīsiet gan vēsturiski izslavētus darinājumus, kas aizgūti no Francijas jauno laiku vadošajiem stiliem, gan amerikāņu un angļu tradicionālo mēbeļu izlasi, gan itāļu klasikas košākos pārstāvjus.

Jūsu uzmanībai tiek piedāvāti šādi augstākās kvalitātes zīmoli: Grange, Richelieu, Barbara Barry, Henredon, Hickory Chair, Hickory White, Marge Carson, Wade Upholstery, Annibale Colombo, Bruno Piombini, Medea, Arte Brotto, Asnaghi, Asnaghi Interiors, Francesco Molon, Le Fablier, Abdon y Lucas, Toscano Mobil, Oak un Nieri.

Ja Jums labāk patīk mēbeles, kuru modeļi aizgūti no klasiskām vērtībām, taču darināti modernā stilā, Jūs novērtēsiet spēcīgos un spilgtos dizainus, kurus veidojuši pasaulslavenie zīmoli Promemoria, Collection Pierre, Ivano Redaelli, Casamilano, Cantori, Smania, Leatherform, Alias, Kartell, Varaschin, Visionnaire, Rossi di Albizzate, Architema un Schönbuch.

Ja esat mūsdienīga modernisma un nevainojama minimālisma cienītāji, Jums patiks askētiskais smalkums un ğeometriski skaidrās līnijas, kuras piedāvā visā pasaulē atzītie zīmoli Molteni&C, Walter Knoll, Busnelli, Cinova, MisuraEmme, de Sede, Duvivier, Rivolta, FEG, Arketipo, Living Divani, Lago, Presotto, Porada, Potocco, Tonon, Gallotti&Radice, Giulio Marelli, Perobell, lapalma, Mobileffe, Andreu World, Asnaghi, Valentini, Sicea, Fiorentino, Novamobili, Sancal, Primafila, Calia, Calligaris, Bontempi, Marioni, Battistella un Meta.

Ja Jums nepieciešamas mēbeles publiskām telpām – birojam, konferenču zālei vai pat uzgaidāmai telpai, Jūsu izvēlei piedāvājam zīmolus Kastel, IVM Office un TCC.

Ja meklējat matraci vissaldākajam miegam un komfortablākajai atpūtai, Jums patiks ekskluzīvie zīmoli Treca de Paris un Jensen, kas visā pasaulē pazīstami ar saviem unikālajiem produktiem.

Esat laipni gaidīti mc² Galleria!
Nāciet uz mc², un mēs Jums palīdzēsim atrast tieši to, kas Jums vajadzīgs (Kontakti).