Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Interjera priekšmeti un dāvanasInterjera priekšmeti un dāvanas ir īpaši svarīgas interjera sastāvdaļas un emociju radītājas, kas izdaiļo vai papildina apkārtējo vidi, kā arī sniedz cilvēkiem prieku un īpašu baudījumu.
Reaton piedāvā


Mūsu piedāvātais interjera priekšmetu sortiments aptver Itālijas, Francijas, Vācijas, Nīderlandes, Portugāles, Austrijas, Šveices un Latvijas ekskluzīvāko zīmolu darinājumus.

Sekojot līdzi jaunākajām pasaules modes tendencēm interjerā un dekorēšanā, piedāvājam plašu interjera priekšmetu klāstu un ekskluzīvus zīmolus no visas pasaules: Natalini, Reuge, Enzo de Gasperi, Bougies la Francaise, Riedel, Atlantis Crystal, Salviati, Ferro Murano, IVV un an&angel.

Klasisko interjera Galleria kvalitatīvo un plašo preču klāstu papildina D.E.B.C., Christofle, Baccarat, daudzveidīgais piedāvājums, kā arī Mākslas darbu galerija, kurā varat iegādāties populārāko mūsdienu mākslinieku gleznas, unikālus vecmeistaru šedevrus, kā arī antīkus priekšmetus.


Veikalā Galleria plašā izvēlē Jūs atradīsiet korektas biznesa dāvanas sadarbības partneriem, elegantas dāvanas personībām ar īpaši izsmalcinātu gaumi, romantiskas dāvanas mīļotiem cilvēkiem vai oriģinālas un pārsteidzošas dāvanas draugiem.

Šeit ir pārstāvēts Rīgā visplašākais un daudzveidīgākais interjera priekšmetu un dāvanu piedāvājums.

Esat laipni gaidīti mc² Galleria!
Jūsu gaumei atbilstošu interjeru aicinām veidot kopā ar mc²! (Kontakti).