Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Virtuves piederumiVirtuves piederumu svarīgākie aspekti ir funkcionalitāte un ērtums, taču šo faktoru kombinācija apvienojumā ar dizainu sniedz visdažādākās iespējas veidot savas virtuves dvēseli.
Gadu gaitā, veicot rūpīgu izpēti un atlasi, mc² ir izveidojis lielisku virtuves piederumu sortimentu: Jūs atradīsiet vismeistarīgākos rīkus, par kuru esamību nebijāt nojautuši, un atklāsiet tik daudz dažādas ēdiena pagatavošanas iespējas, ka ikviena maltīte kļūs par neatkārtojamu piedzīvojumu. Jums tiek piedāvāti vadošie zīmoli no Vācijas, Itālijas, Francijas, Lielbritānijas, Japānas, ASV un Šveices.

Reaton piedāvā


Virtuves piederumu sortimentā ir iekļauti dažādu izmēru un materiālu katli, pannas un kastroļi ar atšķirīgām funkcijām, gatavošanas iespējām un dizainu: piedāvājam plaši pazīstamo zīmolu WMF, Sambonet, Woll produkciju.

Dažādo ēdiena apstrādes un sagatavošanas palīgrīku – nažu, lāpstiņu, virtuves dēļu, dzirnaviņu, servēšanas piederumu, pastas pagatavošanas iekārtu u.c. visdaudzveidīgāko priekšmetu klāstā atradīsiet zīmolu Del Ben, T&G Woodware, Gefu, Kyocera un Bodum preces.

Ja vēlaties servēt ēdienu vienkāršākā gaisotnē, Jums noderēs L’Atelier du Vin, JD Diffusion, Noritake, Hudson&Middleton, RCR un Emile Henry ikdienai paredzēto kolekciju piedāvājums.


Virtuves tehnika Jūs pārsteigs ar neskaitāmām funkcijām un daudzveidīgo krāsu un dizainu izvēli. Jūsu izvēlei piedāvājam zīmolus Jura, KitchenAid, Kenwood, Stollar un Russell Hobbs preces.

Esat laipni gaidīti mc² Galleria!
Apmeklējiet mc² un padariet ēdiena gatavošanu par savu hobiju! (Kontakti).