Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

ApgaismojumsGaismas ķermeņu galvenā funkcija ir platību, vietu un objektu apgaismojums, tomēr attīstības gaitā tie ir piedzīvojuši būtiskas transformācijas, kļūstot arī par svarīgiem dizaina elementiem un daļu no kopējā interjera.
mc² klāstā atradīsiet vislabākās kvalitātes klasiskus un modernus apgaismes priekšmetus visdažādākajiem mērķiem. Pārstāvam slavenākos zīmolus no Lielbritānijas, Itālijas, Vācijas un ASV.

Reaton piedāvā


Iekštelpu izgaismošanai un interjera izveidei varat izvēlēties apgaismes ķermeņus, kas darināti no auduma, papīra, kristāla, stikla, metāla, plastmasas un pat koka – Jūsu ērtībām varam izstrādāt arī individuālus elektroinstalāciju projektus, dažādus tehniskus risinājumus un pat apgaismes objektu dizainus.

Atbilstoši Jūsu vēlmēm piemeklēsim iebūvētus vai ārējus gaismas ķermeņus sienām, griestiem, galdiem, grīdām un jebkurām citām virsmām. Mūsu plašais piedāvājums ietver ekskluzīvos zīmolus Escale, FontanaArte, Micron, Itre, Italamp, Marioni, Terzani, Oluce, Studio Italia Design, Faustig, Catellani&Smith, Artemis Design, Il Paralume Marina, Masiero un Lamp.


Āra platībām tiek piedāvāti zīmoli FontanaArte, Kevin Reilly un Avenue Lighting, kas ietver dažādu materiālu, lielumu un dizainu lampas, kā arī piedāvā netradicionālus risinājumus āra apgaismošanai.

Aicinām Jūs izvēlēties apgaismojuma elementus kopā ar mc² profesionālajiem pārdevējiem – nāciet pie mums ar savām idejām un plāniem, un mēs atradīsim tieši to, ko Jūs vēlaties! (Kontakti).