Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Mājas tekstilsTekstila izstrādājumi mājām – tie ir ne tikai interjera priekšmeti, kas var paust elegantas un izsmalcinātas tendences, bet arī elementi, kas veido siltuma, mājīguma, omulības atmosfēru.
Jums tiek piedāvātas labāko pasaules zīmolu preces, vestas tieši Jums no Francijas, Itālijas, Šveices, Austrijas, Lielbritānijas un Vācijas.

Reaton piedāvā


Segu, spilvenu un virsmatraču piedāvājums būs atbilstošs jebkuram gulētājam – ir pieejamas visu izmēru segas, spilveni un virsmatrači ar dažādiem pildījumiem, pārklājumiem un mīkstuma pakāpēm. Jūsu izvēlei tiek piedāvāti šādi pasaules zīmoli: Hefel, Frette, Christian Fischbacher, Somma u.c.

Ja esat izvēlējies savu ideālo segu un spilvenu, mc² profesionālie darbinieki palīdzēs Jums atrast attiecīgā izmēra gultasveļu, gultas pārklājus un citus aksesuārus – ekskluzīvu itāļu roku darbu, austriešu pedantisko kvalitāti vai košus un modernus franču izstrādājumus, kas atbildīs visām Jūsu prasībām.

Piedāvājam iegādāties Frette, Anne de Solène, Sonia Rykiel, Villaflorence, Descamps, Joop!, Christian Fischbacher un daudzu citu pasaules kvalitatīvāko zīmolu preces.

Vannas istabai tiek piedāvāti dažādu kolekciju, izmēru, dizainu, krāsu, materiālu un formu dvieļi, tepat varēsiet izvēlēties arī atbilstošus vannas istabas paklājus un pat mājas apğērbu – Jūsu izsmalcinātākajām prasībām atbildīs Weseta, Frette, Framsohn, Anne de Solène, Sonia Rykiel un Descamps preces.


mc² varat iegādāties arī visdažādāko izmēru un materiālu ekskluzīvus paklājus, kā arī izvēlēties paklājiem piemērotus aksesuārus no Ivano Redaelli, Somma u.c.

Ja Jūsu guļamistaba un vannas istaba ir iekārtota, piedāvājam iegādāties visdažādākos tekstila izstrādājumus galda klāšanai un virtuvei – sākot ar elegantu galdautu no Schlitzer Leinen un beidzot ar uzjautrinošiem Ulster Weavers virtuves dvieļiem. Tepat atradīsiet arī vieglas lina šalles galda dekorēšanai, modernus priekšautus un citas tekstilpreces – atbilstošas Jūsu vajadzībām.

Laipni lūdzam Jūs apskatīt tekstila izstrādājumus Interjera un Delikatešu centrā mc² (Kontakti).