Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Interjera tekstilsInterjera tekstils – telpas neatkārtojamais raksturs.
Logu noformējums var būt ļoti daudzveidīgs, taču, lielākā daļa arhitektu un dizaineru ir vienisprātis, ka aizkariem jāatbilst telpas arhitektoniskajam risinājumam un to apdarei ir jābūt nevainojamai.

Jo savlaicīgāk aizkaru dizainers tiek iesaistīts telpas interjera izveides procesā, jo labāk. Lai izstrādātu veiksmīgu aizkaru dizainu, ir jāzina, kāds būs telpas iekārtojums, cik daudz vietas tiks atvēlēts aizkariem, vai paredzēts izbūvēt griestos nišas un kā tiks izvietoti radiatori. Šī informācija palīdz izveidot ne vien piemērotu dizainu, bet arī nodrošināt pareizu tehnisko risinājumu, lai iecerētā ideja tiktu nevainojami īstenota dzīvē un tiktu panākts vislabākais efekts.

Aizkari ir ne vien daļa no telpas kopējā dizaina, bet, nereti, arī funkcionāls telpas elements. Tie neļauj telpā ieklīst nevēlamiem skatieniem vēlās vakara stundās, kad tiek ieslēgts apgaismojums. Pat ja aiz logiem paveras brīnišķīgs skats, ko negribas aizēnot dienas laikā, aizkari piešķir telpai mājīgumu un tumšos vakaros neļauj logiem līdzināties melniem, neomulīgiem laukumiem.

Reaton piedāvā


Katrai telpai ir savs raksturs un pielietojums, kas jāņem vērā veidojot noformējumu logiem. Reaton piedāvātais plašais tekstila klāsts dod iespēju piemeklēt audumus, lai piešķirtu svinīgu noskaņu viesistabai, intīmu un maigu gaisotni guļamistabai un jautru rotaļīgumu bērnistabai.

Plašo aizkaru un mēbeļu audumu sortimentu papildina piemērotas aizkaru stangas, žalūzijas un aksesuāri no Interstil. Pēc klienta vēlēšanās nodrošinām pilnu pakalpojumu klāstu – aizkaru un citu interjera tekstilu izgatavošanu un uzstādīšanu.

Reaton sadarbojas ar vadošajiem tekstila ražotājiem un piegādātājiem Eiropā, tādiem kā: Nya Nordiska, Voigtmann-Kruschwitz, Indes Fuggerhaus, SATI Grupo Textil, Arthur Sanderson, KOBE, Vriesco International Fabrics BV, Rasch Textile, KT Exclusive, Casadeco, Belair Gardinen, WOLFEL&CO.


Pieredzējuši mc² speciālisti palīdzēs piemeklēt vispiemērotākos materiālus, izstrādās dizainu un veiks autoruzraudzību projekta izpildes laikā, lai iecerētā ideja tiktu īstenota dzīve vislabākajā veidā.

Esat laipni gaidīti mc² Galleria! (Kontakti).