Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Galda servēšanaGalda servēšanas piederumi var būt gan askētiski moderni, gan izsmalcināti klasiski, gan ikdienišķi mājīgi – tie ir kā spogulis īpašnieka dzīvesveida tendencēm, personības iezīmēm un vērtībām.
mc² galda servēšanas piederumu klāstā atradīsiet tieši to, kas atbilst Jūsu gaumei – mēs strādājam ar gadsimtiem pazīstamiem, visaugstāko kvalitāti sasniegušiem ražotājiem, kuru produkti ir gluži kā mākslas priekšmeti, atvesti šeit no Itālijas, Francijas, Vācijas, Portugāles un pat Japānas.

Reaton piedāvā


Plašajā porcelāna izstrādājumu klāstā atradīsiet gan Limožas, gan Meisenes, gan Bone China porcelānu – tā senajā vēsturē Jums palīdzēs orientēties mūsu profesionālie klientu konsultanti.

Jūsu gaumei atbildīs mūsu labākie zīmoli: KPM, Haviland, Noritake.

Galda piederumu sortimentā atradīsiet gan klasiskus sudraba izstrādājumus, gan modernajām tehnoloğijām atbilstošus nerūsējošā tērauda priekšmetus.

Jūsu izvēlei tiek piedāvāti zīmoli Robbe&Berking, WMF, Sambonet u.c.


Kristāla un stikla izstrādājumi Jūs pārsteigs ar savām smalkajām vai robustajām formām; piedāvājumā ir glāzes, karafes, trauki, vāzes, svečturi un citi dekoratīvie priekšmeti, kurus radījuši šādi pasaulslaveni zīmoli: Riedel, Atlantis Crystal, Salviati, L’Atelier du Vin, RCR un IVV.

Esat laipni gaidīti mc² Galleria – mūsu plašais galda servēšanas piederumu un trauku sortiments Jūs iepriecinās un pārsteigs (Kontakti).