Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Sporta segumiSporta segumiem piemīt lieliska nodilumizturība un triecienizturība, kā arī izteiktas pretslīdēšanas īpašības un augsts amortizācijas līmenis. Reaton piedāvātās grīdas ir viegli kopjamas, daudzfunkcionālas un piemērotas dažādas intensitātes sporta aktivitātēm.
Reaton piedāvā


Reaton ir uzņēmums ar lielu pieredzi augstas klases elastīgo sporta segumu piegādē un ieklāšanā. Piedāvājam koka, sintētiskos, sporta segumus, mākslīgās zāles segumus, stadiona skrejceļus un multifunkcionālo (basketbols, volejbols, handbols u.c.) laukumu sporta segumus. Visi sporta segumi ir atbilstoši sertificēti. Nodrošinām profesionālu sporta segumu ieklāšanu. Ar mūsu realizētiem projektiem varat iepazīties šeit.

Koka sporta grīdasReaton piedāvātās koka sporta grīdas ir visaugstākās kvalitātes produkts ar augstu trieciena amortizāciju, kas samazina traumatisma iespējas. Tās ir ilgmūžīgas (ir pieļaujama virsmas atkārtota slīpēšana un lakošana pēc daudzu gadu lietošanas), tām ir perfekts vizuālais izskats un augsta nodilumizturība.
Pārstāvam tādus pasaulē pazīstamus ražotājus kā Prestige (ASV), Aacer (ASV), Tarkett, Boen. Piedāvājam dažādus sporta grīdu veidus, atkarībā no sporta zāles īpatnībām, pasūtītāja vajadzībām un izvēlētās apakšsistēmas. Sporta grīdām ir FIBA sertifikāts, kā arī atbilstība DIN 18032.


Sintētiskie grīdas segumiReaton piedāvājumā plašā klāstā ir iekļauti sintētiskie grīdas segumi sākot no vienkārša sporta linoleja līdz profesionālajiem sporta segumiem ar augstu trieciena absorbcijas spēju. Šie segumi ir īpaši piemēroti bērnudārziem, skolām, fitnesa zālēm, sporta hallēm u.c.

Piedāvājam uzņēmuma Tarkett sintētiskos sporta segumus.


Segumi āra laukumiemMultifunkcionālajiem (basketbols, volejbols, handbols u.c.) āra laukumiem piedāvājam vācu ražotāja Stockmeier Urethanes elastīgos segumus Alsatan P14, Alsatan P16 un Alsatan Mix. Izmantojot „in-situ” tehnoloğiju, šis segums tiek ieklāts uz betona vai asfalta pamatnes 10-16 mm biezumā. Segums sastāv no gumijas granulu maisījuma un ir pieejams melnā, sarkanā, zaļā, kā arī citās krāsās.
Skrejceļiem piedāvājam 12-14 mm biezu segumu Alsatan SC. Segums sastāv no melnu gumijas granulu maisījuma apakškārtas, kura tiek ieklāta izmantojot „in-situ” tehnoloğijas, un sarkana virskārtas struktūrslāņa, kurš tiek uzklāts ar smidzināšanas metodi.


Drošības flīzesDrošības flīzes ir augstas kvalitātes kritienu absorbējošs, elastīgs un veselībai drošs izstrādājums ar ļoti plašām izmantošanas iespējām. To pielietojums ir rotaļu un sporta laukumos, uz terasēm un balkoniem, pie peldbaseiniem, trenažieru un aerobikas zālēs, privātmāju iebrauktuvēs un pagalmos, gājēju celiņos un citur. Drošības flīzes ir elastīgas un ideāli samazina traumu gūšanas iespēju no nejaušiem kritieniem, kā arī ir drošas pret slīdēšanu. Atbilst ES standartam EN1177, kā arī pilnībā atbilstošas bērnu drošībai un saudzīgas pret apkārtējo vidi. Piedāvājam ražotāju Kraiburg Relastec (Vācija) un Granuflex (Ungārija) izstrādājumus.


Mākslīgās zāles segumiMākslīgās zāles segumus pielieto futbola, tenisa, rotaļu laukumiem, kā arī mākslīgās zāles segums var uzlabot Jūsu pagalma vai dārza izskatu. Mūsdienu tehnoloğijas ir padarījušas mākslīgās zāles klājumus izturīgus un ilgmūžīgus. To ārējais izskats ir estētisks un pievilcīgs. Profesionālajā sportā mākslīgās zāles segumi ir ļoti plaši pielietoti. Pārstāvam ražotājus Lano (Beļğija) un Desso (Beļğija).


Aicinām Jūs apmeklēt arhitektūras un celtniecības centru Reaton, kur Jūs varēsiet saņemt mūsu kvalificētu speciālistu profesionālas konsultācijas (Tirdzniecības vietas un kontakti).