Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Projektu komplektācija

Jau vairāk kā 10 gadus Reaton ieņem līdera pozīcijas apdares materiālu piegādāšanā dažādiem būvobjektiem. Mūsu sadarbības partneri ir tādi celtniecības līderi Latvijā kā “Re & Re", "Skonto Būve", "Merks" un vairāki citi.


Mūsu piedāvātā sortimenta izvēles kritēriju pamatā ir arhitektoniski un tehnoloğiski novatoriski materiāli

Reval Latvija

Reaton ir viens no retajiem uzņēmumiem Latvijā, kas nodrošina piegādi, ieklāšanu un uzstādīšanu arī tādiem specifiskiem materiāliem kā ventilējamo fasāžu sistēmas un sertificēti sporta grīdu segumi.


Mūsu speciālisti regulāri piedalās specializētos semināros un apmācībās gan Latvijā, gan ārzemēs. Tas dod iespēju būt lietas kursā par nozares jaunākajām attīstības tendencēm un piedāvāt klientiem vismodernākos tehnoloğiskos risinājumus.

Reaton ir ekskluzīvais dīleris vairāk kā 40 apdares materiālu ražotājiem. Nodrošinot augstu servisa līmeni un klienta laika ekonomiju, mēs piedāvājam kompleksus apdares materiālu piegādes un ieklāšanas risinājumus. Viens no mūsu darbības galvenajiem principiem ir sadarbība, kas orientēta uz klientu. Mūsu speciālisti strādā augstā profesionālā līmenī, katram projektam atrod individuālu pieeju un nodrošina kvalificētus pakalpojumus vairākos celtniecības nozares virzienos.