Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Arhitektūras un celtniecības centrs

Arhitektūras un celtniecības centrs Reaton tika atvērts 1998.gadā. Tajā laikā tas bija ļoti sarežģīts projekts, jo tāda līmeņa tirdzniecības centru Latvijā vēl nebija — divas lielas tirdzniecības zāles, administratīvais komplekss un noliktavas. Tirgus attīstība un pieprasījums apliecināja šāda centra nepieciešamību un jau 2001.gadā Arhitektūras un celtniecības centrs tika paplašināts — iepretī jau esošajam tika uzcelts vēl viens tirdzniecības paviljons un noliktavu komplekss.

Reaton piedāvāto preču sortimentu un apkalpošanas kvalitāti atzinīgi novērtēja ne tikai klienti, bet arī nozares eksperti. 2000. un 2001.gadā Arhitektūras un celtniecības centrs Reaton tika atzīts par nozares labāko veikalu, bet 2000.gadā un 2007.gadā — par labāko veikalu Latvijā.

Kopš 2007.gada janvāra klientu ērtībām darbojas jaunuzceltais Loğistikas centrs ar kopējo platību 6000m². Interjera un apdares materiālu uzglabāšanai atvēlēti 3500m², bet durvīm – 600m² lielas noliktavu telpas. Pārējā modernā kompleksa platība iznomāta ASV vēstniecībai un medicīnas firmas “Invitro” produkcijas uzglabāšanai.

Аdrese

Rīga, Viskaļu iela 21
Tālr.: + 371 67 023 733, 67 023 797
E-pasts: reaton@reaton.lv

Darba laiks

Pirmdiena—piektdiena: no 09:30 līdz 19:00
Sestdiena: no 10:00 līdz 16:00
Svētdiena: slēgts

Šodien Viskaļu iela 21 Rīgā ir īpaša vieta visiem, kas ceļ, remontē vai labiekārto savu māju, dzīvokli, biroju vai jebkuru citu objektu


Šeit ir iespējams nopirkt vai pasūtīt kvalitatīvus pasaules vadošo ražotāju apdares materiālus un — atšķirībā no citām tirdzniecības vietām — arī Eiropas un pasaules visjaunākos preču piedāvājumus.

Šeit vienmēr ir kvalitatīvi visplašākā dažādu apdares materiālu un santehnikas izvēle

Atšķirībā no citām tirdzniecības vietām, mūsu piedāvājumā ir visjaunākie un modernākie Eiropas un pasaules vadošo ražotāju apdares materiāli. Īpašu uzmanību mēs veltām tam, lai mūsu apkalpošanas un servisa līmenis atbilstu mūsu piedāvāto materiālu kvalitātei.


Klientu ērtībai viss sortiments sadalīts divās lielās grupās. Pirmajā paviljonā, kura galvenie apmeklētāji parasti ir privātpersonas, dizaineri un arhitekti, izvietotas flīžu, tapešu, durvju, grīdas segumu un santehnikas ekspozīcijas.

Otrajā paviljonā dominē visplašākais kvalitatīvu grīdas segumu piedāvājums pilsētā. Piedāvājumā arī remontam un celtniecībai nepieciešamie palīgmateriāli un krāsojamās tapetes.

Sākot no mājas un biroju linolejiem un paklājiem, daudzveidīga lamināta un augstvērtīga parketa, beidzot ar sporta grīdu segumiem telpām, atklātiem sporta laukumiem un skrejceļiem.

Katram apmeklētājam ir iespēja novērtēt un izvēlēties tieši sev vispiemērotāko

Arhitektūras un celtniecības centrā Reaton ir patīkami mierīga atmosfēra, unikāli plašs kvalitatīvu materiālu piedāvājums un komfortabls serviss. Sākot ar ērtām un plašām autostāvvietām un beidzot ar profesionālām pārdevēju konsultācijām — viss iekārtots tā, lai katram apmeklētājam būtu iespēja novērtēt un izvēlēties tieši sev vispiemērotāko. Ja konkrētajā mirklī vēlamā prece nav noliktavā, iespējams pasūtīt visu, kas apskatāms daudzveidīgajā paraugu klāstā vai preču katalogos. Piedāvājumā arī profesionālu interjera dizaineru pakalpojumi, nopirkto preču piegāde, uzstādīšana un citi pakalpojumi.