Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Reaton un mc² Pastāvīgo Klientu Programma
Mūsu mērķis ir veidot uz savstarpēju uzticību balstītas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, kas novērtē mūsu piedāvāto sortimentu un ir pastāvīgi mūsu tidzniecības vietu vai restorānu apmeklētāji. Mēs esam patiesi gandarīti par mūsu klientu lojalitāti un strādājam, lai apmierinātu visaugstākās kvalitātes prasības.

Par programmas dalībnieku var kļūt ikviens mūsu pastāvīgais apmeklētājs. Aizpildot anketu, klients saņem Pastāvīgā Klienta karti, kas fiksē Klienta Gada sākumu, dod iespēju uzskaitīt visus pirkumus, saņemt atlaides un baudīt citas priekšrocības. Detalizētu informāciju par programmu Jums labprāt sniegs mūsu tirdzniecības vietu administratori.

Kopš 2006.gada programma darbojas Interjera un Pārtikas virzienā, aptverot visas mūsu tirdzniecības vietas un restorānus:

  • Decorum & Gastronome (interjera salons, delikatešu tirgus un restorāns) mc² Rīgā, Krasta ielā 68a;
  • Gastronome (delikatešu tirgus un restorāns), Radisson Blu Hotel Latvija Rīgā, Brīvības ielā 31;
  • Arhitektūras un celtniecības centrs Reaton, Rīgā, Viskaļu ielā 21.

Katrs Programmas dalībnieks saņem personalizētu lojalitātes karti Dear, kas dod iespēju izmantot dažādas privilēğijas, kā arī katru mēnesi saņemt speciālas pastāvīgā klienta atlaides (10 -20% ) Gastronome un Decorum mēneša produktiem.
Programmas ietvaros darbojas 3 līmeņu individuāli progresējoša atlaižu sistēma, kas, balstoties uz klienta pirkumu/norēķinu summēšanos, nodrošina līmenim atbilstošas privilēğijas un regulāras atlaides visiem pirkumiem/norēķiniem mūsu tirdzniecības vietās un restorānos.

Par programmas dalībnieku un lojalitātes kartes Dear īpašnieku var kļūt ikviens mūsu pastāvīgais apmeklētājs, aizpildot anketu pie tirdzniecības vietu administratoriem vai šeit.

Laipni lūdzam!