Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Produktu grupas vadītāja asistents/-e (pārtikas produkti)

Darba pienākumi

  • organizēt iepirkumu procesus, lai nodrošinātu klientu pasūtījumu izpildi;
  • pasūtīt preces un kontrolēt preču atlikumus;
  • apstrādāt datus un dokumentus, informāciju ievadīt 1C programmā;
  • strādāt ar pretenzijām un risināt konfliktsituācijas ar piegādātājiem;
  • sagatavot atskaites.

Prasības kandidātam

  • vēlama pieredze iepirkumu jomā;
  • augstākā (var būt nepabeigta) vai vidējā speciālā izglītība;
  • labas komunikācijas un organizatoriskās prasmes, spēja uzņemties atbildību;
  • ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas (mutiski, rakstiski);
  • labas iemaņas darbā ar MS Office datorprogrammām (pieredze darbā ar 1C programmu tiks uzskatīta par priekšrocību).

Mēs piedāvājam

  • dinamisku darbu augošā uzņēmumā;
  • labu attieksmi un ikdienas atbalstu no kolēģiem un vadības;
  • iespēju iepazīt mūsdienu gastronomijas pasauli;
  • profesionālās apmācības un karjeras izaugsmes iespējas.
  • atalgojumu atbilstoši ieguldītajam darbam un sociālās garantijas.

Darba vieta

Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga

Kontaktinformācija

  • Ja šis darba piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@reaton.lv ar norādi "Produktu grupas vadītāja asistents/-e (pārtikas produkti)".
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuru cv ir izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!
  • Kontaktinformācija:
  • Tālr.: 67023768.

Konkursa beigu datums 30.06.2017