Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Pārdošanas speciālists/-e flīžu nodaļā

Darba pienākumi

  • konsultēt klientus par preču un pakalpojumu izvēli;
  • pieņemt, noformēt klientu pasūtījumus un kontrolēt pasūtījumu izpildi;
  • aktīvi piedalīties tirdzniecības procesā mazumtirdzniecības vietās;
  • uzturēt sadarbību ar esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus klientus;
  • veidot, uzturēt un attīstīt sadarbību ar arhitektiem un dizaineriem.

Prasības kandidātam

  • zināšanas un/vai praktiska pieredze tirdzniecībā;
  • lieliskas komunikācijas un argumentācijas prasmes;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • angļu vai vācu valodas zināšanas (darbam ar katalogiem);
  • datorprasmes MS Office.

Mēs piedāvājam

  • iespēju strādāt ar pasaulē slavenām zīmolu preču kolekcijām;
  • draudzīgu un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu;
  • stabilu atalgojumu un prēmijas atbilstoši sasniegtajiem rezultātiem;
  • visas sociālās garantijas.

Darba vieta

Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga

Kontaktinformācija

  • Ja šis darba piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt uz e-pastu: cv@reaton.lv ar norādi “Pārdošanas speciālists/-e flīžu nodaļā”.
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuru cv ir izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!
  • Lai SIA REATON, LTD varētu apstrādāt Jūsu personas datus, kas tiek sniegti SIA Reaton, LTD saistībā ar darbā pieņemšanas mērķiem, lūdzam apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis šim paziņojumam par privātumu, apmeklējot šo saiti http://www.reaton.lv/vacancies/

Konkursa beigu datums 27.07.2018