Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Klientu apkalpošanas speciālists/-e (Gastronome Apkalpošanas centrā)

Darba pienākumi

  • Sniegt klientiem nepieciešamo informāciju par Gastronome piedāvājumu un pakalpojumiem.
  • Konsultēt klientus un piedāvāt labākos risinājumus.
  • Pieņemt, noformēt un komplektēt pasūtījumus.
  • Nodrošināt pasūtījumu savlaicīgu piegādi.
  • Uzturēt sadarbību ar esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus.

Prasības kandidātam

  • Pieredze darbā ar klientiem.
  • Pozitīvisms un orientācija uz klientu.
  • Labas saskarsmes spējas un spēja strādāt komandā.
  • Atbildības sajūta, iniciatīva un spēja izvērtēt prioritātes.
  • Teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Datorprasmes ( Ms Office).

Mēs piedāvājam

  • Dinamisku un interesantu darbu augošā uzņēmumā.
  • Visas sociālās garantijas un algu vienmēr laikā.
  • Modernu darba vidi un labus darba apstākļus.
  • Cilvēcīgu un draudzīgu atmosfēru.
  • Profesionālās apmācības un karjeras izaugsmes iespējas.
  • Labu attieksmi un ikdienas atbalstu no vadības.

Darba vieta

Krasta iela 68a, Rīga

Kontaktinformācija

  • Ja šis darba piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@reaton.lv ar norādi “Klientu apkalpošanas speciālists/-e (Gastronome Apkalpošanas centrā)”.
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuru cv ir izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!
  • Kontaktinformācija:
  • Tālr.: 67023768, fakss: 67553704

Konkursa beigu datums 30.06.2017