Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Mārketinga asistents/-e

Darba pienākumi

  • iesaistīties mārketinga projektu izstrādē un realizēšanā;
  • izstrādāt un maketēt nepieciešamos mārketinga materiālus, ievērojot uzņēmuma korporatīvo stilu;
  • iesaistīties mārketinga atbalsta nodrošināšanā pārdošanas komandai Baltijas valstīs;
  • piedalīties pasākumu organizēšanā;
  • strādāt ar tiešā e-pasta sistēmu darbam ar klientiem;
  • iesaistīties web lapas un citu online projektu organizēšanā.

Prasības kandidātam

  • augstākā vai profesionālā vai nepabeigta izglītība mārketinga, komunikācijas, sabiedrisko attiecību vai uzņēmējdarbības jomā;
  • spēja būt radošam un piedāvāt jaunas idejas;
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;
  • prasme strādāt ar MS Office datorprogrammām;
  • prasme strādāt ar maketēšanas programmām Corel Draw, Adobe Photoshop vai Adobe Illustrator.

Mēs piedāvājam

  • interesantu darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • atbildīgu un radošu darbu, ar iespēju gūt lielisku pieredzi un izaugsmi mārketinga jomā;
  • draudzīgu un pozitīvi noskaņotu kolektīvu;
  • visas sociālās garantijas.

Darba vieta

Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga

Kontaktinformācija

  • Ja šis darba piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt uz e-pastu: cv@reaton.lv ar norādi “Mārketinga asistents/-e”.
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuru cv ir izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!
  • Lai SIA REATON, LTD varētu apstrādāt Jūsu personas datus, kas tiek sniegti SIA Reaton, LTD saistībā ar darbā pieņemšanas mērķiem, lūdzam apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis šim paziņojumam par privātumu, apmeklējot šo saiti http://www.reaton.lv/vacancies/

Konkursa beigu datums 31.05.2018