Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Mārketinga asistents/-e

Darba pienākumi

  • iesaistīties mārketinga projektu izstrādē un realizēšanā;
  • izstrādāt un maketēt nepieciešamos mārketinga materiālus, ievērojot uzņēmuma korporatīvo stilu;
  • iesaistīties mārketinga atbalsta nodrošināšanā pārdošanas komandai Baltijas valstīs;
  • piedalīties pasākumu organizēšanā;
  • strādāt ar tiešā e-pasta sistēmu darbam ar klientiem;
  • iesaistīties web lapas un citu online projektu organizēšanā.

Prasības kandidātam

  • augstākā vai profesionālā vai nepabeigta izglītība mārketinga, komunikācijas, sabiedrisko attiecību vai uzņēmējdarbības jomā;
  • spēja būt radošam un piedāvāt jaunas idejas;
  • labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstiski;
  • prasme strādāt ar MS Office datorprogrammām;
  • prasme strādāt ar maketēšanas programmām Corel Draw, Adobe Photoshop vai Adobe Illustrator.

Mēs piedāvājam

  • interesantu darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • atbildīgu un radošu darbu, ar iespēju gūt lielisku pieredzi un izaugsmi mārketinga jomā;
  • draudzīgu un pozitīvi noskaņotu kolektīvu;
  • visas sociālās garantijas.

Darba vieta

Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga

Kontaktinformācija

  • Ja šis darba piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt uz e-pastu: cv@reaton.lv ar norādi “Mārketinga asistents/-e”.
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuru cv ir izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!
  • Kontaktinformācija:
  • Tālr.: 67023768

Konkursa beigu datums 30.06.2017