Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Pārdevējs/-a konsultants/-e veikalā Gastronome

Darba pienākumi

  • ekskluzīvu pārtikas produktu pārdošana;
  • augsta līmeņa, rezultatīva klientu apkalpošana;
  • klientu laipna apkalpošana un konsultēšana;
  • preču izvietošana tirdzniecības zālē.

Prasības kandidātam

  • vēlama pieredze tirdzniecībā ar pārtikas produktiem;
  • pieredze klientu apkalpošanā;
  • komunikabilitāte;
  • augsta atbildības sajūta;
  • ļoti labas latviešu un labas krievu valodu zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • pastāvīgu darbu prestižā delikatešu veikalā;
  • patīkamu darba vidi, kolēģu atbalstu;
  • apmācību un profesionālās pilnveides iespējas;
  • visas sociālās garantijas.

Darba vieta

  • Krasta iela 68a, Rīga

Kontaktinformācija

  • Interesentus CV un pieteikuma vēstules lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@reaton.lv ar norādi "Pārdevējs/-a konsultants/-e".
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.
  • Lai SIA REATON, LTD varētu apstrādāt Jūsu personas datus, kas tiek sniegti SIA Reaton, LTD saistībā ar darbā pieņemšanas mērķiem, lūdzam apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis šim paziņojumam par privātumu, apmeklējot šo saiti http://www.reaton.lv/vacancies/

Konkursa beigu datums 17.07.2018