Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Mārketinga speciālists/-e

Darba pienākumi

  • ­Piedalīties īstermiņa un ilgtermiņa mārketinga plānu un reklāmas projektu izstrādē, nodrošināt to izpildi;
  • Atbildēt par noformējumu tirdzniecības zālēs un restorānos; izstrādāt un atbildēt par iekšējo navigāciju tirdzniecības nodaļās;
  • Organizēt mārketinga aktivitāšu realizāciju, tai skaitā reklāmas akcijas, pasākumus un citas mārketinga aktivitātes; sagatavot un noformēt saistītos informatīvos materiālus;
  • Izstrādāt un uzturēt sadarbības sistēmu darbam ar klientiem, vērstu uz klientu skaita pieaugumu un uzstādīto mērķu sasniegšanu.
  • Uzturēt lojalitātes programmu Dear saskaņā ar apstiprināto formātu.

Prasības kandidātam

  • Darba pieredze mārketinga jomā vismaz 2 gadi;
  • Augstākā (var būt nepabeigta) izglītība komunikāciju zinātnēs vai mārketingā;
  • Vēlamas zināšanas par merčendaizinga pamatprincipiem;
  • Augsta atbildības sajūta, mērķtiecība, komunikācijas prasmes un precizitāte;
  • Labas saskarsmes prasmes, spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
  • Pozitīva personība ar prasmi argumentēt un prezentēt;
  • Labas latviešu, krievu valodas zināšanas un angļu valodas zināšanas (darbam ar piegādātājiem, produktu specifikācijām un anotācijām);
  • Prasme strādāt ar MS Office datorprogrammām;
  • Vēlamas grafisko datorprogrammu Corel Draw, Fotoshop zināšanas.

Mēs piedāvājam

  • Interesantu un atbildīgu darbu stabilā un augošā uzņēmumā;
  • ­Atbildīgu un radošu darbu, ar iespēju gūt lielisku pieredzi un izaugsmi mārketinga jomā un Premium klases delikatešu tirdzniecībā;
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darba vieta

Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga

Kontaktinformācija

  • Interesentus CV un pieteikuma vēstules lūdzam sūtīt uz e-pastu cv@reaton.lv ar norādi "Mārketinga speciālists/-e".
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.
  • Lai SIA REATON, LTD varētu apstrādāt Jūsu personas datus, kas tiek sniegti SIA Reaton, LTD saistībā
  • ar darbā pieņemšanas mērķiem, lūdzam apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis šim
  • paziņojumam par privātumu, apmeklējot šo saiti http://www.reaton.lv/vacancies/

Konkursa beigu datums 17.07.2018