Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

Pārdevējs/-a konsultants/-e (virtuves piederumu sekcijā)

Darba pienākumi

  • ­konsultēt klientus par preču un pakalpojumu izvēli;
  • aktīvi piedalīties tirdzniecības procesā mazumtirdzniecības vietās;
  • pieņemt, noformēt klientu pasūtījumus un kontrolēt pasūtījumu izpildi;
  • uzturēt sadarbību ar esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus klientus.

Prasības kandidātam

  • ­pieredze vai vēlēšanās apgūt zināšanas par attiecīgo preču kategoriju;
  • lieliskas komunikācijas, prezentācijas un argumentācijas prasmes;
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • angļu vai vācu valodas zināšanas (darbam ar katalogiem);
  • datorprasmes MC Office.

Mēs piedāvājam

  • iespēju strādāt ar pasaulē slavenām zīmolu preču kolekcijām;
  • draudzīgu un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • stabilu atalgojumu ar iespēju nopelnīt papildus piemaksas;
  • visas sociālās garantijas.

Darba vieta

Krasta iela 68a, Rīga

Kontaktinformācija

  • Ja šis darba piedāvājums Jūs ir ieinteresējis, CV un pieteikuma vēstuli lūdzu sūtīt uz e-pastu: cv@reaton.lv ar norādi “Pārdevējs/-a konsultants/-e (virtuves piederumu sekcijā)”.
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuru cv ir izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!
  • Kontaktinformācija:
  • Tālr.: 67023768, fakss: 67553704

Konkursa beigu datums 30.06.2017