Galvenā lapaLapas karte un meklēšanaKontaktinformācija
LatviskiПо-русскиIn English

PIEDĀVĀJUMU SAGATAVOŠANAS SPECIĀLISTU/-I (IEKĀRTO GRIESTU SEGUMI).

Darba pienākumi

  • ­veikt tehnisko projektu izpēti un analīzi;
  • ­veikt nepieciešamos konstrukciju un materiālu aprēķinus;
  • ­sagatavot cenu piedāvājumus;
  • ­uzturēt komunikāciju ar celtniecības uzņēmumu un pasūtītāju pārstāvjiem;
  • ­regulāri apgūt jaunus materiālus un tehnoloğijas.

Prasības kandidātam

  • ­vēlama specializētā tehniskā izglītība;
  • ­iepriekšēja darba pieredze ar iekārto griestu projektiem;
  • ­iemaņas darbā ar datoru (MS Office, AutoCad);
  • ­B kategorijas autovadītāja apliecība

Mēs piedāvājam

  • ­dinamisku, interesantu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā;
  • ­personīgās un profesionālās pilnveides, pieredzes iegūšanas iespējas;
  • ­draudzīgu un zinošu kolēģu profesionālo atbalstu;
  • ­visas sociālās garantijas

Darba vieta

Čiekurkalna 2.līnija 74, Rīga

Kontaktinformācija

  • Interesentus lūdzam CV un pieteikuma vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi cv@reaton.lv ar norādi „PIEDĀVĀJUMU SAGATAVOŠANAS SPECIĀLISTU/-I (IEKĀRTO GRIESTU SEGUMI)”.
  • Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu.
  • Lai SIA REATON, LTD varētu apstrādāt Jūsu personas datus, kas tiek sniegti SIA Reaton, LTD saistībā ar darbā pieņemšanas mērķiem, lūdzam apstiprināt, ka esat izlasījis, sapratis un piekritis šim paziņojumam par privātumu, apmeklējot šo saiti http://www.reaton.lv/vacancies/

Konkursa beigu datums 18.07.2018